úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Sharks

Soutěž:2014 - 15 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:16 (3-0-1-0-12) 52:124 10

Soutěže

2018 - 19 VHL - C   |   2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
2362 07.09.2014, 14:15 ZS BB NOaCO Team HC Sharks 11:2
2372 19.09.2014, 20:45 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice 5:2
2373 02.01.2015, 15:30 ZS BB HC Valašské Klobouky HC Sharks 3:0
2381 13.09.2014, 18:15 ZS BB HC Sharks HC Bylnice 3:14
2384 10.10.2014, 22:30 ZS BB HC Hasiči Brumov HC Sharks 4:8
2390 18.10.2014, 20:50 ZS BB HC Sharks HC Všemina 4:3
2395 25.10.2014, 19:00 ZS BB HC Valašští Sršni HC Sharks 14:2
2399 02.11.2014, 12:30 ZS BB HC Sharks Buldogs Team 2:13
2406 08.11.2014, 15:30 ZS BB HC Vlachovice HC Sharks 5:5
2408 16.11.2014, 16:30 ZS BB HC Sharks HC Vrbětice 3:10
2417 22.11.2014, 14:30 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 5:8
2427 06.12.2014, 14:45 ZS BB AHC Bojkovice HC Sharks 7:1
2428 , ZS BB HC Sharks HC Valašské Klobouky :
2436 03.10.2014, 22:30 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 8:4
2439 , ZS BB HC Sharks HC Hasiči Brumov :
2445 11.01.2015, 10:15 ZS BB HC Všemina HC Sharks 6:3
2450 17.01.2015, 12:00 ZS BB HC Sharks HC Valašští Sršni 1:8
2454 24.01.2015, 16:30 ZS BB Buldogs Team HC Sharks 8:4
2461 , ZS BB HC Sharks HC Vlachovice :
2463 , ZS BB HC Vrbětice HC Sharks :

Statistika

  • 2014 - 15 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Chlup Ondřej75304207.570120005
2.Chupík Jaroslav86304807.880020006
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Chupík Jaroslav310100010
2.Koncer Pavel11101460000
3.Paták Karel501120000
4.Gorec Radomír802220000
5.Hrabica Vlastimil842620010
6.Čuřík Petr200000000
7.Vlček Richard1452761110
8.Gerych Pavel13022360000
9.Maček Michal1312320000
10.Prokeš Antonín6921120001
11.Liška Michal311220000
12.Koller Daniel200000000
13.xxx 5000160000
14.Svízela Jan1101120000
15.Mikšík Petr210120100
16.Rosík Miroslav100000000
17.Kučera Ladislav331400000
18.Babáček Ondřej200040000
19.210100000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Babáček Ondřej24012020110001
2.Košař Michal2499015903.74001210110
3.Čuřík Petr1506050000001
4.Chlup Ondřej106706006.70130007
5.Střídavý start106706006.70011008
6.Plšek Lukáš1391078070031009
7.Střídavý Start-21535030070011012
8.Chupík Jaroslav38294022807.74011110026
9.Červenka Vlastimil sen.432024080000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Prokeš Antonín34591069433162
2.Koller Daniel51422567262020
3.Babáček Ondřej57342963720010
4.Polášek Roman50291746245120
5.Kučera Ladislav30271744260020
6.Vlček Richard62301343141120
7.Gorec Radomír6718183681001
8.Rosík Miroslav80151934542010
9.Langer Libor2720626121040
10.Holík Stanislav ml.40101222261001
11.Paták Karel2810919240000
12.Gerych Pavel7379161081020
13.Slovák Martin26861401000
14.Hrabica Vlastimil32761380010
15.Valčík Josef15841240010
16.Lamper Jan9651160020
17.Sedlář Radek6641020011
18.Ševela Ondřej14461080100
19.Fojtů Albert12821040000
20.Gerža Marek24369100000
21.Svízela Jan34369430000
22.Hanzlík Jan1381960110
23.Maček Michal43729130000
24.Koncer Pavel462681730000
25.Čuřík Petr1252700000
26.Tomek Michal443700021
27.Souček Petr861720200
28.Laštovica Viktor541560010
29.Sovička Petr841500010
30.Kráčala Roman332500000
31.Kovařík Petr531420000
32.Mikšík Petr7314100100
33.Střídavý Start-214044260000
34.Smetánka Václav821300000
35.Smetánka Jindřich302200000
36.Malíček Petr411200000
37.Liška Michal311220000
38.Sýkora Ladislav311200000
39.Maňák Josef620261000
40.Krajča Vojtěch202200000
41.Houdek Daniel1002240000
42.Plšek Aleš320200100
43.Zvonek Miroslav220201000
44.Skřipka Lukáš211240000
45.210100000
46.Skřipka Jaroslav110100000
47.Holík Stanislav st.25101160010
48.Kubiš David301100000
49.Pertl Robert101100000
50.Januška Pavel401120000
51.Hnízdal Daniel101100000
52.Kostka Erik110100000
53.Temlík Lukáš000000000
54.Málek Jaroslav000000000
55.Kadlec Martin100020000
56.xxx 5000160000
57.Macek Michal000000000
58.Hlobil Aleš100000000
59.Trusina Tomáš100000000
60.Hnízdal Michal100000000
61.Chlup Ondřej600000000
62.Maliňák Erik000000000
vytvořeno ZK