úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Sharks

Soutěž:2014 - 15 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:16 (3-0-1-0-12) 52:124 10

Soutěže

2018 - 19 VHL - C   |   2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
2362 07.09.2014, 14:15 ZS BB NOaCO Team HC Sharks 11:2
2372 19.09.2014, 20:45 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice 5:2
2373 02.01.2015, 15:30 ZS BB HC Valašské Klobouky HC Sharks 3:0
2381 13.09.2014, 18:15 ZS BB HC Sharks HC Bylnice 3:14
2384 10.10.2014, 22:30 ZS BB HC Hasiči Brumov HC Sharks 4:8
2390 18.10.2014, 20:50 ZS BB HC Sharks HC Všemina 4:3
2395 25.10.2014, 19:00 ZS BB HC Valašští Sršni HC Sharks 14:2
2399 02.11.2014, 12:30 ZS BB HC Sharks Buldogs Team 2:13
2406 08.11.2014, 15:30 ZS BB HC Vlachovice HC Sharks 5:5
2408 16.11.2014, 16:30 ZS BB HC Sharks HC Vrbětice 3:10
2417 22.11.2014, 14:30 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 5:8
2427 06.12.2014, 14:45 ZS BB AHC Bojkovice HC Sharks 7:1
2428 , ZS BB HC Sharks HC Valašské Klobouky :
2436 03.10.2014, 22:30 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 8:4
2439 , ZS BB HC Sharks HC Hasiči Brumov :
2445 11.01.2015, 10:15 ZS BB HC Všemina HC Sharks 6:3
2450 17.01.2015, 12:00 ZS BB HC Sharks HC Valašští Sršni 1:8
2454 24.01.2015, 16:30 ZS BB Buldogs Team HC Sharks 8:4
2461 , ZS BB HC Sharks HC Vlachovice :
2463 , ZS BB HC Vrbětice HC Sharks :

Statistika

  • 2014 - 15 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Chlup Ondřej75304207.570120005
2.Chupík Jaroslav86304807.880020006
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Chupík Jaroslav310100010
2.Koncer Pavel11101460000
3.Paták Karel501120000
4.Gorec Radomír802220000
5.Hrabica Vlastimil842620010
6.Čuřík Petr200000000
7.Vlček Richard1452761110
8.Gerych Pavel13022360000
9.Maček Michal1312320000
10.Prokeš Antonín6921120001
11.Liška Michal311220000
12.Koller Daniel200000000
13.xxx 5000160000
14.Svízela Jan1101120000
15.Mikšík Petr210120100
16.Rosík Miroslav100000000
17.Kučera Ladislav331400000
18.Babáček Ondřej200040000
19.210100000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Babáček Ondřej24012020110001
2.Košař Michal29109018903.46001710110
3.Čuřík Petr1506050000001
4.Chlup Ondřej106706006.70130007
5.Střídavý start106706006.70011008
6.Plšek Lukáš1391078070031009
7.Střídavý Start-21535030070011012
8.Chupík Jaroslav38294022807.74011110026
9.Červenka Vlastimil sen.432024080000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Koller Daniel52472774262020
2.Prokeš Antonín34591069433162
3.Babáček Ondřej60363268781020
4.Kučera Ladislav33302151260020
5.Polášek Roman53331750285120
6.Vlček Richard65301343141120
7.Gorec Radomír7020214181101
8.Rosík Miroslav83182139562020
9.Langer Libor2920929121040
10.Holík Stanislav ml.43121224281001
11.Gerych Pavel76811191101020
12.Paták Karel2810919240000
13.Ševela Ondřej1781018101110
14.Lamper Jan12951460030
15.Slovák Martin26861401000
16.Hrabica Vlastimil32761380010
17.Valčík Josef15841240010
18.Svízela Jan365611450100
19.Fojtů Albert12821040000
20.Sedlář Radek6641020011
21.Maček Michal43729130000
22.Gerža Marek24369100000
23.Hanzlík Jan1381960110
24.Koncer Pavel462681730000
25.Tomek Michal443700021
26.Souček Petr861720200
27.Čuřík Petr1252700000
28.Sovička Petr841500010
29.Kráčala Roman332500000
30.Laštovica Viktor541560010
31.Střídavý Start-214044260000
32.Kovařík Petr531420000
33.Mikšík Petr7314100100
34.Smetánka Václav821300000
35.Maňák Josef620261000
36.Krajča Vojtěch202200000
37.Houdek Daniel1002240000
38.Plšek Aleš320200100
39.Zvonek Miroslav220201000
40.Skřipka Lukáš211240000
41.Smetánka Jindřich302200000
42.Malíček Petr411200000
43.Liška Michal311220000
44.Sýkora Ladislav311200000
45.Kubiš David301100000
46.Pertl Robert101100000
47.Januška Pavel401120000
48.Hnízdal Daniel101100000
49.Kostka Erik110100000
50.210100000
51.Skřipka Jaroslav110100000
52.Holík Stanislav st.27101180010
53.Macek Michal101100000
54.Hlobil Aleš100000000
55.Trusina Tomáš100000000
56.Hnízdal Michal100000000
57.Chlup Ondřej600000000
58.Maliňák Erik000000000
59.Temlík Lukáš100000000
60.Málek Jaroslav000000000
61.Kadlec Martin100020000
62.xxx 5000160000
vytvořeno ZK