úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Sharks

Soutěž:2014 - 15 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:16 (3-0-1-0-12) 52:124 10

Soutěže

2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
2362 07.09.2014, 14:15 ZS BB NOaCO Team HC Sharks 11:2
2372 19.09.2014, 20:45 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice 5:2
2373 02.01.2015, 15:30 ZS BB HC Valašské Klobouky HC Sharks 3:0
2381 13.09.2014, 18:15 ZS BB HC Sharks HC Bylnice 3:14
2384 10.10.2014, 22:30 ZS BB HC Hasiči Brumov HC Sharks 4:8
2390 18.10.2014, 20:50 ZS BB HC Sharks HC Všemina 4:3
2395 25.10.2014, 19:00 ZS BB HC Valašští Sršni HC Sharks 14:2
2399 02.11.2014, 12:30 ZS BB HC Sharks Buldogs Team 2:13
2406 08.11.2014, 15:30 ZS BB HC Vlachovice HC Sharks 5:5
2408 16.11.2014, 16:30 ZS BB HC Sharks HC Vrbětice 3:10
2417 22.11.2014, 14:30 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 5:8
2427 06.12.2014, 14:45 ZS BB AHC Bojkovice HC Sharks 7:1
2428 , ZS BB HC Sharks HC Valašské Klobouky :
2436 03.10.2014, 22:30 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 8:4
2439 , ZS BB HC Sharks HC Hasiči Brumov :
2445 11.01.2015, 10:15 ZS BB HC Všemina HC Sharks 6:3
2450 17.01.2015, 12:00 ZS BB HC Sharks HC Valašští Sršni 1:8
2454 24.01.2015, 16:30 ZS BB Buldogs Team HC Sharks 8:4
2461 , ZS BB HC Sharks HC Vlachovice :
2463 , ZS BB HC Vrbětice HC Sharks :

Statistika

  • 2014 - 15 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Chlup Ondřej75304207.570120005
2.Chupík Jaroslav86304807.880020006
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Chupík Jaroslav310100010
2.Koncer Pavel11101460000
3.Paták Karel501120000
4.Gorec Radomír802220000
5.Hrabica Vlastimil842620010
6.Čuřík Petr200000000
7.Vlček Richard1452761110
8.Gerych Pavel13022360000
9.Maček Michal1312320000
10.Prokeš Antonín6921120001
11.Liška Michal311220000
12.Koller Daniel200000000
13.xxx 5000160000
14.Svízela Jan1101120000
15.Mikšík Petr210120100
16.Rosík Miroslav100000000
17.Kučera Ladislav331400000
18.Babáček Ondřej200040000
19.210100000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Babáček Ondřej24012020110001
2.Košař Michal2499015903.74001210110
3.Čuřík Petr1506050000001
4.Střídavý start106706006.70011008
5.Chlup Ondřej106706006.70130007
6.Střídavý Start-21535030070011012
7.Plšek Lukáš1391078070031009
8.Chupík Jaroslav38294022807.74011110026
9.Červenka Vlastimil sen.432024080000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Prokeš Antonín34591069433162
2.Koller Daniel51422567262020
3.Babáček Ondřej56322860720010
4.Polášek Roman49291746225120
5.Kučera Ladislav29261642260020
6.Vlček Richard61281341121120
7.Gorec Radomír6718183681001
8.Rosík Miroslav79151934522010
9.Langer Libor2720626121040
10.Holík Stanislav ml.39101222261001
11.Paták Karel2810919240000
12.Gerych Pavel7279161081020
13.Slovák Martin26861401000
14.Hrabica Vlastimil32761380010
15.Valčík Josef15841240010
16.Sedlář Radek6641020011
17.Ševela Ondřej14461080100
18.Fojtů Albert12821040000
19.Gerža Marek24369100000
20.Svízela Jan34369430000
21.Hanzlík Jan1381960110
22.Maček Michal43729130000
23.Lamper Jan853860010
24.Koncer Pavel462681730000
25.Čuřík Petr1252700000
26.Tomek Michal443700021
27.Souček Petr861720200
28.Laštovica Viktor541560010
29.Kráčala Roman332500000
30.Sovička Petr841500010
31.Kovařík Petr531420000
32.Mikšík Petr7314100100
33.Střídavý Start-214044260000
34.Smetánka Václav821300000
35.Malíček Petr411200000
36.Liška Michal311220000
37.Sýkora Ladislav311200000
38.Maňák Josef620261000
39.Krajča Vojtěch202200000
40.Houdek Daniel1002240000
41.Plšek Aleš320200100
42.Zvonek Miroslav220201000
43.Skřipka Lukáš211240000
44.Smetánka Jindřich302200000
45.210100000
46.Skřipka Jaroslav110100000
47.Holík Stanislav st.25101160010
48.Kubiš David301100000
49.Pertl Robert101100000
50.Januška Pavel401120000
51.Hnízdal Daniel101100000
52.Kostka Erik110100000
53.Málek Jaroslav000000000
54.Kadlec Martin100020000
55.xxx 5000160000
56.Hlobil Aleš100000000
57.Chlup Ondřej600000000
58.Maliňák Erik000000000
59.Trusina Tomáš100000000
60.Hnízdal Michal100000000
vytvořeno ZK