úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

Buldogs Team

Soutěž:2014 - 15 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:16 (13-0-0-0-3) 110:62 39

Soutěže

2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - C   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A5 -    |   2014 - 15 Finále E -    |   2013 - 14 VHL - D   |   2012 - 13 VHL - D   |   2011 - 12 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
2359 07.09.2014, 18:00 ZS BB Buldogs Team HC Bylnice 5:3
2366 12.09.2014, 19:00 ZS BB HC Hasiči Brumov Buldogs Team 6:3
2368 21.09.2014, 17:15 ZS BB Buldogs Team HC Všemina 7:3
2377 17.11.2014, 15:00 ZS BB HC Valašští Sršni Buldogs Team 1:4
2387 10.10.2014, 20:45 ZS BB Buldogs Team HC Vlachovice 15:5
2388 18.10.2014, 19:10 ZS BB HC Vrbětice Buldogs Team 5:4
2396 28.09.2014, 12:00 ZS BB Buldogs Team NOaCO Team 5:4
2399 02.11.2014, 12:30 ZS BB HC Sharks Buldogs Team 2:13
2405 09.11.2014, 20:45 ZS BB Buldogs Team AHC Bojkovice 8:7
2410 15.11.2014, 22:30 ZS BB HC Valašské Klobouky Buldogs Team 1:5
2414 , ZS BB HC Bylnice Buldogs Team :
2421 29.11.2014, 14:45 ZS BB Buldogs Team HC Hasiči Brumov 7:6
2423 06.12.2014, 21:45 ZS BB HC Všemina Buldogs Team 4:9
2432 20.12.2014, 10:45 ZS BB Buldogs Team HC Valašští Sršni 5:6
2442 , ZS BB HC Vlachovice Buldogs Team :
2443 11.01.2015, 13:45 ZS BB Buldogs Team HC Vrbětice 5:3
2451 17.01.2015, 17:15 ZS BB NOaCO Team Buldogs Team 2:7
2454 24.01.2015, 16:30 ZS BB Buldogs Team HC Sharks 8:4
2460 , ZS BB AHC Bojkovice Buldogs Team :
2465 , ZS BB Buldogs Team HC Valašské Klobouky :

Statistika

  • 2014 - 15 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Pešout Martin1306030010000
2.Kosačík Jiří135807804.460090004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Slovák Radomír200000000
2.Mikš Zdeněk13000240000
3.Crkoň Pavel502200000
4.139615222110
5.Juřica Lukáš1516824102120
6.Valčík Ondřej525740100
7.Slovák Jan101221421100
8.Kozel Petr301120000
9.Pecl Michal169615101010
10.Zvonek Přemysl431400000
11.Ordelt Jaroslav11437121000
12.Drobilík Michal1023500000
13.Lysák Josef000000000
14.Macků Roman310120000
15.Chlud Ota100000000
16.Sliepka Ivan12121022180010
17.Holub Jan600000000
18.Kostka Martin sen.1016720000
19.Kostka Erik6000180000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Bůbela Jaroslav24012020020000
2.Střídavý start1306030001000
3.Pešout Martin62203603.670140002
4.Švach Jaroslav1406040010000
5.Kosačík Jiří91589055206.4013610450
6.Střídavý Start-2564804206.860010014
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Juřica Lukáš906938107327591
2.Slovák Jan80663810465170
3.Pecl Michal83702898528270
4.Sliepka Ivan46483583623111
5.49342559523430
6.Zvonek Přemysl46322658325121
7.Ordelt Jaroslav70272350344020
8.Juřica David24201939381010
9.Kostka Erik36231437504020
10.Kostka Martin sen.77122335180110
11.Kozel Petr42151530344100
12.Valčík Ondřej3011162781110
13.Mikš Zdeněk86618241122000
14.Drobilík Michal5211122340010
15.Crkoň Pavel141081825110
16.Naňák Pavel10991860000
17.Kostka Martin jun.18831160001
18.Lysáček Pavel1243720000
19.Macků Roman16617201010
20.Juřica Michael17437942000
21.Madigar Josef123520000
22.Barta Libor12303160000
23.Slovák Radomír24022240000
24.Ptáček Martin12101120000
25.Kaláč Michal110100000
26.Šustr Libor701120000
27.Dittrich Roman910120000
28.Barbořík Adam101100000
29.Kročil Bohumil101100000
30.Holub Jan800000000
31.Bělej Kamil000000000
32.Kosačík Jakub000000000
33.Hořák Tomáš000000000
34.Kaláč Miroslav900060000
35.Lysák Ivan000000000
36.Bělej Erik000000000
37.Macháč Petr000000000
38.Polách Dušan000000000
39.Macháč Michal000000000
40.Ordelt Jan000000000
41.Obadal Jan st.000000000
42.Obadal Jan ml.000000000
43.Imeri Ante100020000
44.Chlud Ota300000000
45.Lysák Josef000000000
vytvořeno ZK