úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

AHC Bojkovice

Soutěž:2014 - 15 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:16 (4-3-0-0-9) 77:73 18

Soutěže

2018 - 19 VHL - B   |   2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
2361 07.09.2014, 21:15 ZS BB HC Vrbětice AHC Bojkovice 3:5
2363 13.09.2014, 14:45 ZS BB AHC Bojkovice NOaCO Team 6:0
2372 19.09.2014, 20:45 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice 5:2
2382 04.10.2014, 12:00 ZS BB AHC Bojkovice HC Valašské Klobouky 6:7
2383 11.10.2014, 17:15 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice 6:3
2391 17.10.2014, 19:00 ZS BB AHC Bojkovice HC Hasiči Brumov 4:6
2394 25.10.2014, 10:15 ZS BB HC Všemina AHC Bojkovice 4:5 sn
2400 31.10.2014, 22:30 ZS BB AHC Bojkovice HC Valašští Sršni 3:4
2405 09.11.2014, 20:45 ZS BB Buldogs Team AHC Bojkovice 8:7
2409 16.11.2014, 13:00 ZS BB AHC Bojkovice HC Vlachovice 3:4
2416 21.11.2014, 22:30 ZS BB AHC Bojkovice HC Vrbětice 8:1
2418 29.11.2014, 21:45 ZS BB NOaCO Team AHC Bojkovice 7:3
2427 06.12.2014, 14:45 ZS BB AHC Bojkovice HC Sharks 7:1
2437 , ZS BB HC Valašské Klobouky AHC Bojkovice :
2438 , ZS BB AHC Bojkovice HC Bylnice :
2446 11.01.2015, 19:00 ZS BB HC Hasiči Brumov AHC Bojkovice 10:6
2449 16.01.2015, 22:30 ZS BB AHC Bojkovice HC Všemina 5:4 sn
2455 04.01.2015, 19:00 ZS BB HC Valašští Sršni AHC Bojkovice 3:4 sn
2460 , ZS BB AHC Bojkovice Buldogs Team :
2464 , ZS BB HC Vlachovice AHC Bojkovice :

Statistika

  • 2014 - 15 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Stružka Roman72403903.690121004
2.Marek Leoš83805104.470021005
3.Kovář Petr1806080000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Staník Jiří1681220120100
2.Valíček Michal1020220010
3.Valter Ivo612320000
4.Procházka Radim15246141000
5.Hela Vlastimil sen.1526860000
6.Turčínek Tomáš14235181000
7.Minarčík Tomáš1512618120021
8.Ondrušek Michal151421621000
9.Dynka Petr1654961000
10.Gabrhel Miroslav1343700000
11.Dolina Michal1463921010
12.Brhlík František14831140120
13.Lisoněk Lukáš1032520000
14.Kadlec Martin620260000
15.Hela Vlastimil jun.612340000
16.Hela Libor000000000
17.xxx 100020000
18.Juřeník Petr351600010
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-14000000000000
2.Stružka Roman2373013203.3204122009
3.Stružka Radomír2701203.50020000
4.Marek Leoš68332041404.81013520130
5.Jünger Tomáš1785010504.860071036
6.Kovář Petr1806080000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Brhlík František101121501713043112
2.Ondrušek Michal9410054154323091
3.Minarčík Tomáš1009045135605372
4.Dynka Petr1106952121392170
5.Staník Jiří1045860118564141
6.Juřeník Petr48442367123041
7.Turčínek Tomáš963229611263040
8.Hela Vlastimil sen.92223355562000
9.Gabrhel Miroslav74271946202020
10.Dolina Michal90222244141040
11.Lisoněk Lukáš5618254381120
12.Procházka Radim98192039781121
13.Hela Vlastimil jun.41191332622010
14.Valíček Michal7581826260030
15.Valter Ivo5371118200000
16.Kadlec Martin275510140000
17.Hela Libor000000000
18.xxx 100020000
19.Táborský Miroslav100000000
20.Střídavý start000000000
21.Málek Robert000000000
vytvořeno ZK