úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

AHC Bojkovice

Soutěž:2014 - 15 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:16 (4-3-0-0-9) 77:73 18

Soutěže

2018 - 19 VHL - B   |   2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
2361 07.09.2014, 21:15 ZS BB HC Vrbětice AHC Bojkovice 3:5
2363 13.09.2014, 14:45 ZS BB AHC Bojkovice NOaCO Team 6:0
2372 19.09.2014, 20:45 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice 5:2
2382 04.10.2014, 12:00 ZS BB AHC Bojkovice HC Valašské Klobouky 6:7
2383 11.10.2014, 17:15 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice 6:3
2391 17.10.2014, 19:00 ZS BB AHC Bojkovice HC Hasiči Brumov 4:6
2394 25.10.2014, 10:15 ZS BB HC Všemina AHC Bojkovice 4:5 sn
2400 31.10.2014, 22:30 ZS BB AHC Bojkovice HC Valašští Sršni 3:4
2405 09.11.2014, 20:45 ZS BB Buldogs Team AHC Bojkovice 8:7
2409 16.11.2014, 13:00 ZS BB AHC Bojkovice HC Vlachovice 3:4
2416 21.11.2014, 22:30 ZS BB AHC Bojkovice HC Vrbětice 8:1
2418 29.11.2014, 21:45 ZS BB NOaCO Team AHC Bojkovice 7:3
2427 06.12.2014, 14:45 ZS BB AHC Bojkovice HC Sharks 7:1
2437 , ZS BB HC Valašské Klobouky AHC Bojkovice :
2438 , ZS BB AHC Bojkovice HC Bylnice :
2446 11.01.2015, 19:00 ZS BB HC Hasiči Brumov AHC Bojkovice 10:6
2449 16.01.2015, 22:30 ZS BB AHC Bojkovice HC Všemina 5:4 sn
2455 04.01.2015, 19:00 ZS BB HC Valašští Sršni AHC Bojkovice 3:4 sn
2460 , ZS BB AHC Bojkovice Buldogs Team :
2464 , ZS BB HC Vlachovice AHC Bojkovice :

Statistika

  • 2014 - 15 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Stružka Roman72403903.690121004
2.Marek Leoš83805104.470021005
3.Kovář Petr1806080000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Staník Jiří1681220120100
2.Valíček Michal1020220010
3.Valter Ivo612320000
4.Procházka Radim15246141000
5.Hela Vlastimil sen.1526860000
6.Turčínek Tomáš14235181000
7.Minarčík Tomáš1512618120021
8.Ondrušek Michal151421621000
9.Dynka Petr1654961000
10.Gabrhel Miroslav1343700000
11.Dolina Michal1463921010
12.Brhlík František14831140120
13.Lisoněk Lukáš1032520000
14.Kadlec Martin620260000
15.Hela Vlastimil jun.612340000
16.Hela Libor000000000
17.xxx 100020000
18.Juřeník Petr351600010
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-14000000000000
2.Stružka Roman2373013203.3204122009
3.Stružka Radomír2701203.50020000
4.Jünger Tomáš135008103.70070024
5.Marek Leoš68332041404.81013520130
6.Kovář Petr1806080000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Brhlík František99120491693043112
2.Ondrušek Michal919452146323091
3.Minarčík Tomáš978744131605372
4.Staník Jiří1015860118564141
5.Dynka Petr1076749116392170
6.Juřeník Petr48442367123041
7.Turčínek Tomáš933127581263030
8.Hela Vlastimil sen.90213354542000
9.Gabrhel Miroslav72271946142020
10.Dolina Michal89222244141040
11.Lisoněk Lukáš5618254381120
12.Procházka Radim97181937761120
13.Hela Vlastimil jun.41191332622010
14.Valíček Michal7271825260030
15.Valter Ivo5171118160000
16.Kadlec Martin275510140000
17.Střídavý start000000000
18.Málek Robert000000000
19.Hela Libor000000000
20.xxx 100020000
21.Táborský Miroslav100000000
vytvořeno ZK