úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

AHC Bojkovice

Soutěž:2014 - 15 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:16 (4-3-0-0-9) 77:73 18

Soutěže

2018 - 19 VHL - B   |   2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 A6 -    |   2014 - 15 VHL - C   |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
2361 07.09.2014, 21:15 ZS BB HC Vrbětice AHC Bojkovice 3:5
2363 13.09.2014, 14:45 ZS BB AHC Bojkovice NOaCO Team 6:0
2372 19.09.2014, 20:45 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice 5:2
2382 04.10.2014, 12:00 ZS BB AHC Bojkovice HC Valašské Klobouky 6:7
2383 11.10.2014, 17:15 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice 6:3
2391 17.10.2014, 19:00 ZS BB AHC Bojkovice HC Hasiči Brumov 4:6
2394 25.10.2014, 10:15 ZS BB HC Všemina AHC Bojkovice 4:5 sn
2400 31.10.2014, 22:30 ZS BB AHC Bojkovice HC Valašští Sršni 3:4
2405 09.11.2014, 20:45 ZS BB Buldogs Team AHC Bojkovice 8:7
2409 16.11.2014, 13:00 ZS BB AHC Bojkovice HC Vlachovice 3:4
2416 21.11.2014, 22:30 ZS BB AHC Bojkovice HC Vrbětice 8:1
2418 29.11.2014, 21:45 ZS BB NOaCO Team AHC Bojkovice 7:3
2427 06.12.2014, 14:45 ZS BB AHC Bojkovice HC Sharks 7:1
2437 , ZS BB HC Valašské Klobouky AHC Bojkovice :
2438 , ZS BB AHC Bojkovice HC Bylnice :
2446 11.01.2015, 19:00 ZS BB HC Hasiči Brumov AHC Bojkovice 10:6
2449 16.01.2015, 22:30 ZS BB AHC Bojkovice HC Všemina 5:4 sn
2455 04.01.2015, 19:00 ZS BB HC Valašští Sršni AHC Bojkovice 3:4 sn
2460 , ZS BB AHC Bojkovice Buldogs Team :
2464 , ZS BB HC Vlachovice AHC Bojkovice :

Statistika

  • 2014 - 15 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Stružka Roman72403903.690121004
2.Marek Leoš83805104.470021005
3.Kovář Petr1806080000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Staník Jiří1681220120100
2.Valíček Michal1020220010
3.Valter Ivo612320000
4.Procházka Radim15246141000
5.Hela Vlastimil sen.1526860000
6.Turčínek Tomáš14235181000
7.Minarčík Tomáš1512618120021
8.Ondrušek Michal151421621000
9.Dynka Petr1654961000
10.Gabrhel Miroslav1343700000
11.Dolina Michal1463921010
12.Brhlík František14831140120
13.Lisoněk Lukáš1032520000
14.Kadlec Martin620260000
15.Hela Vlastimil jun.612340000
16.Hela Libor000000000
17.xxx 100020000
18.Juřeník Petr351600010
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Stružka Roman2373013203.3204122009
2.Stružka Radomír2701203.50020000
3.Marek Leoš69339042004.84013520131
4.Střídavý Start-1421101205.50010010
5.Jünger Tomáš34198020705.74001120615
6.Kovář Petr1806080000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Brhlík František116135551903243112
2.Ondrušek Michal109114671813630101
3.Minarčík Tomáš11710357160666372
4.Dynka Petr1308863151413190
5.Staník Jiří1197073143885251
6.Turčínek Tomáš1063731681363050
7.Juřeník Petr48442367123041
8.Hela Vlastimil sen.108254267643000
9.Gabrhel Miroslav85342660282121
10.Dolina Michal108232952221050
11.Procházka Radim1172122431021121
12.Lisoněk Lukáš5718254381120
13.Hela Vlastimil jun.46211334662011
14.Valíček Michal8491827280030
15.Valter Ivo7171724220000
16.Kadlec Martin338614140000
17.Málek Robert110100000
18.Střídavý start000000000
19.Hela Libor000000000
20.xxx 100020000
21.Táborský Miroslav100000000
vytvořeno ZK