úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  
Tak a je to tady. Týmy minulý víkend dohrály svá poslední utkání základní části a o víkendu již týmy zahájily boj o umístění v play off.
Bartlová Andrea, 21.02.2017
Krátké zprávy
21.02.2017
ROZPIS PLAY OFF 3.3.-5.3.2017 (autor: Bartlová Andrea)

pátek 3.3., 19:00: HC Slavičín - CSKA Púchov (play off nádstavba sk. A1); pátek 3.3., 20:45: poražení zápasu 1/8 - 2/7 (1.zápas o umístění sk. C); 3.3., 22:30: vítězové zápasu 1/8 - 2/7 (1.zápas semifinále sk. C); sobota 4.3., 12:00: HC Vlachovice - VHK Ploština (3.zápas o 9. místo sk. C); sobota 4.3., 13:45: vítězové zápasu 3/6 - 4/5 (1.zápas semifinále sk. C); sobota 4.3., 15:3: HC Sharks - Buldogs Team (3.zápas o 9. místo sk. D); sobota 4.3., 17:15: HC Bílí Vlci - Thirsty Team (3.zápas o umístění sk. B); sobota 4.3., 19:00: HC Gladiators Rablina - HC Tuleni (3.zápas semifinále sk. B); sobota 4.3., 20:45: HC Drink Team - HC Klobucké Laviny (3.zápas semifinále sk. B); sobota 4.3., 22:30: poražení zápasu 3/6 - 4/5 (1.zápas o umístění sk. C); neděle 5.3., 11:15: vítězové zápasu 1/8 - 2/7 (1.zápas semifinále sk. D); neděle 5.3., 13:00: poražení zápasu 1/8 - 2/7 (1.zápas o umístění sk. D); neděle 5.3., 14:30: HK Medvedi Púchov - HC Slavičín (play off nádstavba sk. A1), neděle 5.3., 16:15: HC Jasenná - HC Sborná Lidečko (play off nádstavba sk. A2); neděle 5.3., 18:00: vítězové zápasu 3/6 - 4/5 (1.zápas o umístění sk. D); neděle 5.3., 19:45: HC ST - HC Svatý Štěpán (3.zápas o umístění sk. B); neděle 5.3., 21:30: poražení zápasu 3/6 - 4/5 (1.zápas o umístění sk. D)

20.02.2017
VÝSLEDKY PLAY OFF 17.2.-19.2.2017 (autor: Bartlová Andrea)

sk. A1: HC Slavičín - CSKA Púchov 6:6; sk. A2: HC Sborná Lidečko - Young Guns Dubnica 5:7; semifinále sk. B: HC Drink Team - HC Klobucké Laviny 11:0 (1:0 na zápasy), HC Tuleni - HC Gladiators Rablina 3:8 (0:1 na zápasy); zápasy o umístění sk. B: HC ST - HC Svatý Štěpán 5:8 (0:1 na zápasy), Thirsty Team - HC Bílí Vlci 6:4 (1:0 na zápasy); čtvrtfinále sk. C: HC Rokytnice/Bojkovice - HC Hasiči Brumov 5:0 kontum. (1:0 na zápasy), HC Tarantule - HK Slovenskí Vlci 2:8 (0:1 na zápasy), HK Lavina Záriečie - HC Francova Lhota 12:2 (1:0 na zápasy), HC Bílí Orli - HC Bohuslavice nad Vláří 2:7 (0:1 na zápasy, zápas o 9. místo sk. C: HC Vlachovice - VHK Ploština 2:6 (série 0:1), čtvrtfinále sk. D: NOaCO Team - HC Všemina 4:5 (0:1 na zápasy), HC Bylnice - Tučňáci Horní Lideč 2:6 (0:1 na zápasy), AHC Bojkovice - HK Lavina Záriečie B 6:6, HC Vrbětice - HC Valašské Klobouky 6:10 (0:1 na zápasy) , zápas o 9. místo sk. D: HC Sharks - Buldogs Team 13:1 (série 1:0)

15.02.2017
ROZPIS PLAY OFF 24.2. - 26.2.2017 (autor: Bartlová Andrea)

pátek 24.2., 19:00: AHC Bojkovice - HK Lavina Záriečie B (2.zápas čtvrtfinále sk.D; pátek 24.2., 20:45: Young Guns Dubnica - HC Jasenná (play off sk.A2); pátek 24.2., 22:30: Tučňáci Horní Lideč - HC Bylnice (2.zápas čtvrtfinále sk.D); sobota 25.2., 10:00: HC Rokytnice/Bojkovice - HC Hasiči Brumov (2.zápas čtvrtfinále sk.C); sobota 25.2., 11:45: HK Medvedi Púchov - HC Slavičín (play off sk.A1); sobota 25.2., 13:30: HC Sharks - Buldogs Team (2.zápas o 9.místo sk.D); sobota 25.2., 16:15: HK Slovenskí Vlci - HC Tarantule (2.zápas čtvrtfinále sk.C); sobota 25.2., 18:00: HC Vrbětice - HC Valašské Klobouky (2.zápas čtvrtfinále sk.D); sobota 25.2., 19:45: NOaCO Team - HC Všemina (2.zápas čtvrtfinále sk.D); sobota 25.2., 21:30: HK Lavina Záriečie - HC Francova Lhota (2.zápas čtvrtfinále sk.C); neděle 26.2., 11:15: HC Vlachovice - VHK Ploština (2.zápas o 9.místo sk.C); neděle 26.2., 14:30: HC Gladiators Rablina - HC Tuleni (2.zápas semifinále sk.B); neděle 26.2., 16:15: HC Bílí Vlci - Thirsty Team (2.zápas o umístění sk.B); neděle 26.2., 18:00: HC Drink Team - HC Klobucké Laviny (2.zápas semifinále sk.B); neděle 26.2., 19:45: HC ST - HC Svatý Štěpán (2.zápas o umístění sk.B); neděle 26.2., 21:30: HC Bohuslavice nad Vláří - HC Bílí Orli (2.zápas čtvrtfinále sk.C)

TOP 10 statistiky
Historická tabulka produktivity
1.Střídavý start748 b (454+294)
2.Velič Patrik273 b (197+76)
3.Vaněk Jakub255 b (151+104)
4.Bačo Petr253 b (183+70)
5.Lukšík Martin224 b (155+69)
6.Bielák Vlastislav217 b (134+83)
7.Juřica Kamil211 b (148+63)
8.Bakoš Emil201 b (143+58)
9.Slabík Vlastimil197 b (128+69)
10.Karšay Ľuboš187 b (131+56)
Nejtrestanější týmy sezóny 2016 - 17
1.VHK Ploština176 min
2.HC Tarantule162 min
3.Tučňáci Horní Lideč157 min
4.HK Slovenskí Vlci144 min
5.HC Francova Lhota136 min
6.HK Lavina Záriečie120 min
7.HC Bílí Vlci118 min
8.HC Vlachovice118 min
9.HC Sharks118 min
10.HC Drink Team114 min
Nejtrestanější hráči VHL - B 2016 - 17
1.Střídavý Start-17 (Thirsty)26 min
2.Buberník Petr (Drink Team)24 min
3.Střídavý Start-20 (Tuleni)22 min
4.Koutný Filip (Drink Team)22 min
5.Novosad Jan (Bílí Vlci)22 min
6.Mikula Michal (Štěpán)21 min
7.Střídavý Start-7 (Laviny)20 min
8.Holba Libor (Bílí Vlci)20 min
9.Juřica Kamil (Bílí Vlci)20 min
10.Ritter Josef (Laviny)18 min

Vítejte na stránkách Valašské Hokejové Ligy. Letos hrajeme již 8. ročník, do kterého se přihlásilo 36 týmů. Skupina A - 7 týmů , Skupina B - 9 týmů, Skupina C  - 10 týmů, Skupina D - 109 týmů

vytvořeno ZK