úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  
V neděli 3.9.2017 probíhal od časných ranních hodin již 4.ročník Memoriálu Josefa Maňáka,turnaj ve kterém změřilo své síly 6 amatérských hokejových družstev
Bartlová Andrea, 05.09.2017
Krátké zprávy
26.03.2017
ROZPIS PLAY OFF 31.3.-2.4.2017 (autor: Bartlová Andrea)

pátek 31.3., 19:00 HC Valašské Klobouky - HC Bylnice; pátek 31.3., 20:45: HC Francova Lhota - HC Bílí Orli; pátek 31.3., 22:30: HC Jasenná - HC Slavičín; sobota 1.4., 18:30: AHC Bojkovice - NOaCO Team; sobota 1.4., 20:15: HK Slovenskí Vlci - HC Rokytnice/Bojkovice; neděle 2.4., 17:30: Tučňáci Horní Lideč - HC Vrbětice; neděle 2.4., 19:15: HK Lavina Záriečie - HK Lavina Záriečie B

26.03.2017
VÝSLEDKY PLAY OFF (autor: Bartlová Andrea)

HK Lavina Záriečie - HC Bohuslavice nad Vláří 14:1; HC Valašské Klobouky - HC Bylnice 5:5; HC Rokytnice/Bojkovice - HK Slovenskí Vlci 7:3; NOaCO Team - AHC Bojkovice 6:9; HC Sborná Lidečko - HK Medvedi Púchov 15:8; HC Vrbětice - Tučňáci Horní Lideč 9:2; HC Drink Team - HC Gladiators Rablina 7:5; HC Všemina - HK Lavina Záriečie B 9:4; HC Francova Lhota - HC Bílí Orli 6:0; HC Gladiators Rablina - HC Drink Team 13:10; HC Tuleni - HC Klobucké Laviny 5:5; HC Svatý Štěpán - Thirsty Team 7:11

21.03.2017
VÝSLEDKY PLAY OFF (autor: Bartlová Andrea)

HC Valašské Klobouky - HC Bylnice 4:6; HC ST - HC Svatý Štěpán 8:12; HK Lavina Záriečie - HC Bohuslavice nad Vláří 9:1; HC Jasenná - HC Slavičín 10:5; HC Drink Team - HC Klobucké Laviny 4:0; HC Sborná Lidečko - HK Medvedi Púchov 8:5; HK Lavina Záriečie B - HC Všemina 2:7; NOaCO Team - AHC Bojkovice 8:8; HC Vrbětice - Tučňáci Horní Lideč 5:4; HC Drink Team - HC Gladiators Rablina 3:7; HC Francova Lhota HC Bílí Orli 4:3; HC Rokytnice/Bojkovice - HK Slovenskí Vlci 2:4; HC Tuleni - HC Klobucké Laviny 9:4

TOP 10 statistiky
Historická tabulka produktivity
1.Střídavý start748 b (454+294)
2.Velič Patrik280 b (201+79)
3.Vaněk Jakub256 b (151+105)
4.Bačo Petr253 b (183+70)
5.Lukšík Martin227 b (157+70)
6.Bielák Vlastislav217 b (134+83)
7.Juřica Kamil211 b (148+63)
8.Bakoš Emil201 b (143+58)
9.Slabík Vlastimil197 b (128+69)
10.Karšay Ľuboš187 b (131+56)
Nejtrestanější týmy sezóny 2017 - 18
1.HC Sharks10 min
2.Young Guns Dubnica8 min
3.Ravenous Eagles8 min
4.HC Vlachovice8 min
5.HK Lavina Záriečie A8 min
6.AHC Bojkovice B8 min
7.HC Slavičín6 min
8.HC Drink Team6 min
9.HC Rokytnice-Bojkovice6 min
10.HC Bohuslavice n. Vláří6 min

Vítejte na stránkách Valašské Hokejové Ligy. Letos hrajeme již 8. ročník, do kterého se přihlásilo 36 týmů. Skupina A - 7 týmů , Skupina B - 9 týmů, Skupina C  - 10 týmů, Skupina D - 109 týmů

vytvořeno ZK