úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

AHC Bojkovice

Soutěž:2013 - 14 Valašská Hokejová Liga - D
Bilance týmu:27 (7-0-3-0-17) 102:145 18

Soutěže

2021 - 22 VHL - B   |   2020 - 21 VHL - B   |   2019 - 20 VHL - B   |   2018 - 19 VHL - B   |   2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
1868 08.09.2013, 15:30 ZS BB HC Bílí Orli AHC Bojkovice 3:5
1875 02.11.2013, 12:15 ZS BB AHC Bojkovice HC Valašské Klobouky 4:3
1879 22.09.2013, 13:45 ZS BB HC Valašští Sršni AHC Bojkovice 9:2
1884 27.09.2013, 20:45 ZS BB AHC Bojkovice HC Francova Lhota 1:13
1890 05.10.2013, 15:45 ZS BB NOaCo Team AHC Bojkovice 5:5
1893 12.10.2013, 12:45 ZS BB AHC Bojkovice HC Vrbětice 7:2
1901 20.10.2013, 19:00 ZS BB HC Vlachovice AHC Bojkovice 5:4
1902 25.10.2013, 19:00 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice 2:14
1911 03.11.2013, 17:15 ZS BB AHC Bojkovice Buldogs Team 6:4
1913 09.11.2013, 14:30 ZS BB AHC Bojkovice HC Bílí Orli 1:13
1920 16.11.2013, 20:30 ZS BB HC Valašské Klobouky AHC Bojkovice 5:5
1924 22.11.2013, 19:00 ZS BB AHC Bojkovice HC Valašští Sršni 3:3
1929 01.12.2013, 13:45 ZS BB HC Francova Lhota AHC Bojkovice 5:2
1935 06.12.2013, 22:30 ZS BB AHC Bojkovice NOaCo Team 6:4
1938 14.12.2013, 17:00 ZS BB HC Vrbětice AHC Bojkovice 3:0
1946 20.12.2013, 19:00 ZS BB AHC Bojkovice HC Vlachovice 0:4
1947 04.01.2014, 19:15 ZS BB AHC Bojkovice HC Sharks 4:7
1956 10.01.2014, 20:45 ZS BB Buldogs Team AHC Bojkovice 9:3
1958 17.01.2014, 19:00 ZS BB HC Bílí Orli AHC Bojkovice 12:8
1965 25.01.2014, 20:50 ZS BB AHC Bojkovice HC Valašské Klobouky 0:1
1969 23.03.2014, 19:30 ZS BB HC Valašští Sršni AHC Bojkovice 4:3
1974 09.02.2014, 10:10 ZS BB AHC Bojkovice HC Francova Lhota 1:6
1980 16.02.2014, 19:10 ZS BB NOaCo Team AHC Bojkovice 5:3
1983 23.02.2014, 17:15 ZS BB AHC Bojkovice HC Vrbětice 1:3
1991 01.03.2014, 14:15 ZS BB HC Vlachovice AHC Bojkovice 6:4
1992 07.03.2014, 20:45 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice 5:4
2001 16.03.2014, 15:30 ZS BB AHC Bojkovice Buldogs Team 6:4

Statistika

  • 2013 - 14 Valašská Hokejová Liga - D
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Stružka Roman41002102.860120002
2.Marek Leoš23129014105.4900600017
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Táborský Miroslav100000000
2.Staník Jiří24336141000
3.Valíček Michal1302240000
4.Valter Ivo1921360000
5.Hela Vlastimil sen.24246261000
6.Turčínek Tomáš2513417501010
7.Minarčík Tomáš252162781211
8.Ondrušek Michal221441861011
9.Dynka Petr268311140000
10.Gabrhel Miroslav1953861000
11.Dolina Michal2335820010
12.Brhlík František252092942020
13.Lisoněk Lukáš1814520010
14.Procházka Radim26112200000
15.Kadlec Martin1833660000
16.Hela Vlastimil jun.166410342000
17.Hela Libor000000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Stružka Roman2373013203.3204122009
2.Stružka Radomír2701203.50020000
3.Marek Leoš72358043804.9013630132
4.Hamšík Pavel159609006.402400110
5.Jünger Tomáš51335030906.5001420629
6.Kovář Petr1806080000001
7.Střídavý Start-1487504809.380020015
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Brhlík František142160652253463142
2.Ondrušek Michal143133872204460121
3.Minarčík Tomáš15613576211967472
4.Dynka Petr17210783190554190
5.Staník Jiří15995911861067351
6.Turčínek Tomáš1444043831623050
7.Hela Vlastimil sen.138284674763000
8.Gabrhel Miroslav109383270342121
9.Dolina Michal131333669302160
10.Juřeník Petr48442367123041
11.Procházka Radim1432428521221121
12.Lisoněk Lukáš5718254381120
13.Martinec Roman2126154182020
14.Valíček Michal109152237400040
15.Valter Ivo11182735400000
16.Hela Vlastimil jun.55211435972011
17.Kadlec Martin349615140000
18.Gago Petr206410100011
19.Málek Robert110100000
20.Hela Libor000000000
21.xxx 100020000
22.Táborský Miroslav100000000
23.Střídavý start000000000
vytvořeno ZK