úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HK Lavina Záriečie B

Soutěž:2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
Bilance týmu:24 (15-1-0-0-8) 171:133 47

Soutěže

2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4019 10.09.2017, 18:15 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Všemina 2:7
4020 16.09.2017, 14:45 ZS BB HC Valašské Klobouky HK Lavina Záriečie B 4:5 sn
4026 23.09.2017, 22:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Sharks 4:7
4029 29.09.2017, 20:30 ZS BB Buldogs Team HK Lavina Záriečie B 10:5
4033 07.10.2017, 19:15 ZS BB HK Lavina Záriečie B AHC Bojkovice A 4:9
4038 15.10.2017, 21:45 ZS BB AHC Bojkovice B HK Lavina Záriečie B 6:8
4040 22.10.2017, 14:45 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Bylnice 11:6
4047 29.10.2017, 20:00 ZS BB NOaCO Team HK Lavina Záriečie B 7:2
4055 10.11.2017, 22:30 ZS BB HC Všemina HK Lavina Záriečie B 3:7
4056 19.11.2017, 16:30 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Valašské Klobouky 10:3
4062 26.11.2017, 16:30 ZS BB HC Sharks HK Lavina Záriečie B 7:11
4065 02.12.2017, 15:30 ZS BB HK Lavina Záriečie B Buldogs Team 11:6
4069 10.12.2017, 21:45 ZS BB AHC Bojkovice A HK Lavina Záriečie B 6:7
4074 17.12.2017, 18:15 ZS BB HK Lavina Záriečie B AHC Bojkovice B 15:5
4076 23.02.2018, 22:15 ZS BB HC Bylnice HK Lavina Záriečie B 1:13
4083 20.01.2018, 21:15 ZS BB HK Lavina Záriečie B NOaCO Team 8:4
4091 02.02.2018, 20:45 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Všemina 6:2
4092 10.02.2018, 13:45 ZS BB HC Valašské Klobouky HK Lavina Záriečie B 10:3
4098 07.01.2018, 20:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Sharks 3:5
4101 17.02.2018, 14:45 ZS BB Buldogs Team HK Lavina Záriečie B 7:4
4105 25.02.2018, 16:30 ZS BB HK Lavina Záriečie B AHC Bojkovice A 8:5
4110 11.03.2018, 20:00 ZS BB AHC Bojkovice B HK Lavina Záriečie B 3:9
4112 16.03.2018, 20:45 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Bylnice 6:4
4119 31.03.2018, 12:00 ZS BB NOaCO Team HK Lavina Záriečie B 6:9

Statistika

  • 2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-2431401804.670021000
2.Haluška Ján21119013805.1700130008
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Moško Martin2116112760010
2.Urban Michal100000000
3.Valko Pavol sen.000000000
4.Juríček Roman19841220020
5.Kačík Jozef000000000
6.Macko Michal121031340010
7.Janoško Peter312300000
8.Kalus Peter923540000
9.Kalus Lukáš1335165120010
10.Kalus Marián1735245920050
11.Ofúkaný Peter000000000
12.Ofúkaný Marián805520000
13.Patáčik Alexander1332520000
14.Sojčák Pavol000000000
15.Behro Ján1534740000
16.Eštok Miroslav21771460000
17.Kredatus Rastislav2224174120020
18.Valko Pavol jun.100020000
19.Dirbák Michal201482240040
20.Urgošík Miloš8651100000
21.Dundek Stanislav222111360000
22.Kováč Peter300020000
23.Britvik Michal200000000
24.Kolečkář Petr11691540000
25.Tamáši Vladimír505500000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Haluška Ján33203021005.8001900212
2.Střídavý Start-2474404206.290021013
3.Veteška Pavol21701208.50010001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Kalus Marián35624210440060
2.Kalus Lukáš27723010283060
3.Kredatus Rastislav39323163102130
4.Dirbák Michal35311647122040
5.Moško Martin34211435160010
6.Macko Michal2215142961010
7.Eštok Miroslav3718102880000
8.Juríček Roman301361940020
9.Kolečkář Petr11691540000
10.Dundek Stanislav222111360000
11.Kalus Peter16561140000
12.Urgošík Miloš8651100000
13.Behro Ján23461081000
14.Patáčik Alexander216410101000
15.Ofúkaný Marián2206620000
16.Tamáši Vladimír505500000
17.Janoško Peter623520000
18.Ofúkaný Peter510100000
19.Urban Michal1001180000
20.Sojčák Pavol210100000
21.Valko Pavol sen.400000000
22.Kačík Jozef200000000
23.Valko Pavol jun.200020000
24.Britvik Michal200000000
25.Kováč Peter300020000
vytvořeno ZK