úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Sharks

Soutěž:2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
Bilance týmu:19 (11-0-0-1-7) 109:84 34

Soutěže

2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4017 09.09.2017, 14:30 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 6:9
4021 17.09.2017, 18:45 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 5:7
4026 23.09.2017, 22:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Sharks 4:7
4028 30.09.2017, 10:15 ZS BB HC Sharks HC Všemina 4:5 sn
4035 06.10.2017, 20:30 ZS BB HC Valašské Klobouky HC Sharks 8:3
4043 21.10.2017, 17:30 ZS BB HC Sharks Buldogs Team 9:5
4044 23.12.2017, 12:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Sharks 5:4
4050 05.11.2017, 16:30 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B 6:2
4053 12.11.2017, 20:00 ZS BB HC Sharks HC Bylnice 4:1
4057 18.11.2017, 13:00 ZS BB NOaCO Team HC Sharks 5:8
4062 26.11.2017, 16:30 ZS BB HC Sharks HK Lavina Záriečie B 7:11
4064 03.12.2017, 14:45 ZS BB HC Všemina HC Sharks 3:2
4071 08.12.2017, 22:15 ZS BB HC Sharks HC Valašské Klobouky 6:1
4079 11.03.2018, 18:15 ZS BB Buldogs Team HC Sharks :
4080 21.01.2018, 20:00 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice A 2:4
4086 27.01.2018, 16:30 ZS BB AHC Bojkovice B HC Sharks 6:3
4089 02.02.2018, 22:30 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 5:6
4093 10.02.2018, 17:15 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 10:2
4098 07.01.2018, 20:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Sharks 3:5
4100 17.02.2018, 18:15 ZS BB HC Sharks HC Všemina 9:1
4107 24.02.2018, 19:30 ZS BB HC Valašské Klobouky HC Sharks :
4115 18.03.2018, 11:15 ZS BB HC Sharks Buldogs Team :
4116 24.03.2018, 21:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Sharks :
4122 01.04.2018, 20:00 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B :

Statistika

  • 2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Košař Michal1983012903.8600110017
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Langer Libor10831160020
2.Vlček Richard12821020000
3.Kučera Ladislav1310717160010
4.Koller Daniel17181735141010
5.Ševela Ondřej614540000
6.Gerych Pavel19538101010
7.Svízela Jan801180000
8.Babáček Ondřej1717825140010
9.Holík Stanislav ml.175813141000
10.Holík Stanislav st.610120010
11.Maček Michal630300000
12.Koncer Pavel000000000
13.Gerža Marek522420000
14.Gorec Radomír1224620000
15.Smetánka Václav311200000
16.Polášek Roman171282061020
17.Januška Pavel301120000
18.Rosík Miroslav15381180010
19.Tomek Michal000000000
20.Slovák Martin321300000
21.Chupík Jaroslav210100000
22.Střídavý Start-21202220000
23.Kráčala Roman332500000
24.Lamper Jan322420000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Babáček Ondřej24012020110001
2.Košař Michal1983012903.8600110017
3.Čuřík Petr1506050000001
4.Chlup Ondřej106706006.70130007
5.Střídavý start106706006.70011008
6.Plšek Lukáš1391078070031009
7.Střídavý Start-21535030070011012
8.Chupík Jaroslav38294022807.74011110026
9.Červenka Vlastimil sen.432024080000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Prokeš Antonín34591069433162
2.Koller Daniel50422567262020
3.Babáček Ondřej53302757680010
4.Polášek Roman44271542225120
5.Kučera Ladislav26251641240020
6.Vlček Richard57281240121120
7.Gorec Radomír6317183581001
8.Rosík Miroslav75151934462010
9.Langer Libor2620626101040
10.Holík Stanislav ml.3481220221000
11.Paták Karel2810919240000
12.Gerych Pavel6769151021010
13.Slovák Martin26861401000
14.Hrabica Vlastimil32761380010
15.Valčík Josef15841240010
16.Fojtů Albert12821040000
17.Sedlář Radek6641020011
18.Ševela Ondřej12461080100
19.Hanzlík Jan1381960110
20.Koncer Pavel462681730000
21.Gerža Marek20358100000
22.Svízela Jan33358430000
23.Maček Michal39628130000
24.Tomek Michal443700021
25.Souček Petr861720200
26.Čuřík Petr1252700000
27.Kráčala Roman332500000
28.Sovička Petr841500010
29.Laštovica Viktor541560010
30.Střídavý Start-214044260000
31.Kovařík Petr531420000
32.Mikšík Petr7314100100
33.Lamper Jan322420000
34.Smetánka Václav721300000
35.Krajča Vojtěch202200000
36.Houdek Daniel1002240000
37.Plšek Aleš320200100
38.Zvonek Miroslav220201000
39.Skřipka Lukáš211240000
40.Smetánka Jindřich302200000
41.Malíček Petr411200000
42.Liška Michal311220000
43.Sýkora Ladislav311200000
44.Maňák Josef620261000
45.Hnízdal Daniel101100000
46.Kostka Erik110100000
47.210100000
48.Skřipka Jaroslav110100000
49.Holík Stanislav st.25101160010
50.Kubiš David301100000
51.Pertl Robert101100000
52.Januška Pavel301120000
53.Chlup Ondřej600000000
54.Maliňák Erik000000000
55.Trusina Tomáš100000000
56.Hnízdal Michal100000000
57.Málek Jaroslav000000000
58.Kadlec Martin100020000
59.xxx 5000160000
60.Hlobil Aleš100000000
vytvořeno ZK