úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Sharks

Soutěž:2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
Bilance týmu:24 (12-1-0-1-10) 122:100 39

Soutěže

2018 - 19 VHL - C   |   2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4017 09.09.2017, 14:30 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 6:9
4021 17.09.2017, 18:45 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 5:7
4026 23.09.2017, 22:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Sharks 4:7
4028 30.09.2017, 10:15 ZS BB HC Sharks HC Všemina 4:5 sn
4035 06.10.2017, 20:30 ZS BB HC Valašské Klobouky HC Sharks 8:3
4043 21.10.2017, 17:30 ZS BB HC Sharks Buldogs Team 9:5
4044 23.12.2017, 12:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Sharks 5:4
4050 05.11.2017, 16:30 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B 6:2
4053 12.11.2017, 20:00 ZS BB HC Sharks HC Bylnice 4:1
4057 18.11.2017, 13:00 ZS BB NOaCO Team HC Sharks 5:8
4062 26.11.2017, 16:30 ZS BB HC Sharks HK Lavina Záriečie B 7:11
4064 03.12.2017, 14:45 ZS BB HC Všemina HC Sharks 3:2
4071 08.12.2017, 22:15 ZS BB HC Sharks HC Valašské Klobouky 6:1
4079 11.03.2018, 18:15 ZS BB Buldogs Team HC Sharks 3:4 sn
4080 21.01.2018, 20:00 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice A 2:4
4086 27.01.2018, 16:30 ZS BB AHC Bojkovice B HC Sharks 6:3
4089 02.02.2018, 22:30 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 5:6
4093 10.02.2018, 17:15 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 10:2
4098 07.01.2018, 20:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Sharks 3:5
4100 17.02.2018, 18:15 ZS BB HC Sharks HC Všemina 9:1
4107 24.02.2018, 19:30 ZS BB HC Valašské Klobouky HC Sharks 2:4
4115 18.03.2018, 21:45 ZS BB HC Sharks Buldogs Team 3:4
4116 24.03.2018, 21:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Sharks 4:2
4122 01.04.2018, 20:00 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B 0:3

Statistika

  • 2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Košař Michal2499015903.74001210110
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Langer Libor11831180020
2.Vlček Richard16831120000
3.Kučera Ladislav1611718180010
4.Koller Daniel18181735141010
5.Ševela Ondřej814540000
6.Gerych Pavel24639161020
7.Svízela Jan902280000
8.Babáček Ondřej2019928180010
9.Holík Stanislav ml.227815181001
10.Holík Stanislav st.610120010
11.Maček Michal1040400000
12.Koncer Pavel000000000
13.Gerža Marek923520000
14.Gorec Radomír1634720000
15.Smetánka Václav411200000
16.Polášek Roman2214102461020
17.Januška Pavel401120000
18.Rosík Miroslav193811140010
19.Tomek Michal000000000
20.Slovák Martin321300000
21.Chupík Jaroslav210100000
22.Střídavý Start-21202220000
23.Kráčala Roman332500000
24.Lamper Jan853860010
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Babáček Ondřej24012020110001
2.Košař Michal37139023703.52002310211
3.Čuřík Petr1506050000001
4.Chlup Ondřej106706006.70130007
5.Střídavý start106706006.70011008
6.Střídavý Start-21535030070011012
7.Plšek Lukáš1391078070031009
8.Chupík Jaroslav38294022807.74011110026
9.Červenka Vlastimil sen.432024080000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Koller Daniel57533285282020
2.Babáček Ondřej65403474801030
3.Prokeš Antonín34591069433162
4.Kučera Ladislav39362763380030
5.Gorec Radomír77262450143112
6.Vlček Richard70351550162130
7.Polášek Roman55311849325120
8.Rosík Miroslav91182341582020
9.Langer Libor2922931121040
10.Holík Stanislav ml.48141428281101
11.Lamper Jan182082860030
12.Gerych Pavel841013231161030
13.Ševela Ondřej2091019121110
14.Paták Karel2810919240000
15.Slovák Martin26861401000
16.Hrabica Vlastimil32761380010
17.Valčík Josef15841240010
18.Svízela Jan395611450100
19.Fojtů Albert12821040000
20.Gerža Marek253710100000
21.Sedlář Radek6641020011
22.Maček Michal43729130000
23.Temlík Lukáš936921000
24.Hanzlík Jan1381960110
25.Koncer Pavel462681730000
26.Tomek Michal443700021
27.Souček Petr861720200
28.Čuřík Petr1252700000
29.Macek Michal214500010
30.Kráčala Roman332500000
31.Sovička Petr841500010
32.Laštovica Viktor541560010
33.Střídavý Start-215044260000
34.Kovařík Petr531420000
35.Mikšík Petr7314100100
36.Smetánka Václav821300000
37.Maňák Josef620261000
38.Krajča Vojtěch202200000
39.Houdek Daniel1002240000
40.Plšek Aleš320200100
41.Zvonek Miroslav220201000
42.Skřipka Lukáš211240000
43.Smetánka Jindřich302200000
44.Malíček Petr411200000
45.Liška Michal311220000
46.Sýkora Ladislav311200000
47.Kubiš David301100000
48.Pertl Robert101100000
49.Januška Pavel401120000
50.Hnízdal Daniel101100000
51.Kostka Erik110100000
52.210100000
53.Skřipka Jaroslav110100000
54.Holík Stanislav st.28101200010
55.Hlobil Aleš100000000
56.Červenka Tomáš000000000
57.Chlup Ondřej600000000
58.Maliňák Erik000000000
59.Trusina Tomáš100000000
60.Hnízdal Michal100000000
61.Baďura Vítězslav000000000
62.Málek Jaroslav000000000
63.Kadlec Martin100020000
64.xxx 5000160000
vytvořeno ZK