úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Sharks

Soutěž:2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
Bilance týmu:24 (12-1-0-1-10) 122:100 39

Soutěže

2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4017 09.09.2017, 14:30 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 6:9
4021 17.09.2017, 18:45 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 5:7
4026 23.09.2017, 22:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Sharks 4:7
4028 30.09.2017, 10:15 ZS BB HC Sharks HC Všemina 4:5 sn
4035 06.10.2017, 20:30 ZS BB HC Valašské Klobouky HC Sharks 8:3
4043 21.10.2017, 17:30 ZS BB HC Sharks Buldogs Team 9:5
4044 23.12.2017, 12:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Sharks 5:4
4050 05.11.2017, 16:30 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B 6:2
4053 12.11.2017, 20:00 ZS BB HC Sharks HC Bylnice 4:1
4057 18.11.2017, 13:00 ZS BB NOaCO Team HC Sharks 5:8
4062 26.11.2017, 16:30 ZS BB HC Sharks HK Lavina Záriečie B 7:11
4064 03.12.2017, 14:45 ZS BB HC Všemina HC Sharks 3:2
4071 08.12.2017, 22:15 ZS BB HC Sharks HC Valašské Klobouky 6:1
4079 11.03.2018, 18:15 ZS BB Buldogs Team HC Sharks 3:4 sn
4080 21.01.2018, 20:00 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice A 2:4
4086 27.01.2018, 16:30 ZS BB AHC Bojkovice B HC Sharks 6:3
4089 02.02.2018, 22:30 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 5:6
4093 10.02.2018, 17:15 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 10:2
4098 07.01.2018, 20:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Sharks 3:5
4100 17.02.2018, 18:15 ZS BB HC Sharks HC Všemina 9:1
4107 24.02.2018, 19:30 ZS BB HC Valašské Klobouky HC Sharks 2:4
4115 18.03.2018, 21:45 ZS BB HC Sharks Buldogs Team 3:4
4116 24.03.2018, 21:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Sharks 4:2
4122 01.04.2018, 20:00 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B 0:3

Statistika

  • 2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Košař Michal2499015903.74001210110
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Langer Libor11831180020
2.Vlček Richard16831120000
3.Kučera Ladislav1611718180010
4.Koller Daniel18181735141010
5.Ševela Ondřej814540000
6.Gerych Pavel24639161020
7.Svízela Jan902280000
8.Babáček Ondřej2019928180010
9.Holík Stanislav ml.227815181001
10.Holík Stanislav st.610120010
11.Maček Michal1040400000
12.Koncer Pavel000000000
13.Gerža Marek923520000
14.Gorec Radomír1634720000
15.Smetánka Václav411200000
16.Polášek Roman2214102461020
17.Januška Pavel401120000
18.Rosík Miroslav193811140010
19.Tomek Michal000000000
20.Slovák Martin321300000
21.Chupík Jaroslav210100000
22.Střídavý Start-21202220000
23.Kráčala Roman332500000
24.Lamper Jan853860010
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Babáček Ondřej24012020110001
2.Košař Michal2499015903.74001210110
3.Čuřík Petr1506050000001
4.Chlup Ondřej106706006.70130007
5.Střídavý start106706006.70011008
6.Plšek Lukáš1391078070031009
7.Střídavý Start-21535030070011012
8.Chupík Jaroslav38294022807.74011110026
9.Červenka Vlastimil sen.432024080000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Prokeš Antonín34591069433162
2.Koller Daniel51422567262020
3.Babáček Ondřej56322860720010
4.Polášek Roman49291746225120
5.Kučera Ladislav29261642260020
6.Vlček Richard61281341121120
7.Gorec Radomír6718183681001
8.Rosík Miroslav79151934522010
9.Langer Libor2720626121040
10.Holík Stanislav ml.39101222261001
11.Paták Karel2810919240000
12.Gerych Pavel7279161081020
13.Slovák Martin26861401000
14.Hrabica Vlastimil32761380010
15.Valčík Josef15841240010
16.Sedlář Radek6641020011
17.Ševela Ondřej14461080100
18.Fojtů Albert12821040000
19.Gerža Marek24369100000
20.Svízela Jan34369430000
21.Hanzlík Jan1381960110
22.Maček Michal43729130000
23.Koncer Pavel462681730000
24.Lamper Jan853860010
25.Tomek Michal443700021
26.Souček Petr861720200
27.Čuřík Petr1252700000
28.Laštovica Viktor541560010
29.Sovička Petr841500010
30.Kráčala Roman332500000
31.Střídavý Start-214044260000
32.Kovařík Petr531420000
33.Mikšík Petr7314100100
34.Smetánka Václav821300000
35.Zvonek Miroslav220201000
36.Skřipka Lukáš211240000
37.Smetánka Jindřich302200000
38.Malíček Petr411200000
39.Liška Michal311220000
40.Sýkora Ladislav311200000
41.Maňák Josef620261000
42.Krajča Vojtěch202200000
43.Houdek Daniel1002240000
44.Plšek Aleš320200100
45.Kostka Erik110100000
46.210100000
47.Skřipka Jaroslav110100000
48.Holík Stanislav st.25101160010
49.Kubiš David301100000
50.Pertl Robert101100000
51.Januška Pavel401120000
52.Hnízdal Daniel101100000
53.Trusina Tomáš100000000
54.Hnízdal Michal100000000
55.Chlup Ondřej600000000
56.Maliňák Erik000000000
57.Málek Jaroslav000000000
58.Kadlec Martin100020000
59.xxx 5000160000
60.Hlobil Aleš100000000
vytvořeno ZK