úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Sharks

Soutěž:2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
Bilance týmu:24 (12-1-0-1-10) 122:100 39

Soutěže

2018 - 19 VHL - C   |   2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 A6 -    |   2014 - 15 VHL - C   |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4017 09.09.2017, 14:30 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 6:9
4021 17.09.2017, 18:45 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 5:7
4026 23.09.2017, 22:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Sharks 4:7
4028 30.09.2017, 10:15 ZS BB HC Sharks HC Všemina 4:5 sn
4035 06.10.2017, 20:30 ZS BB HC Valašské Klobouky HC Sharks 8:3
4043 21.10.2017, 17:30 ZS BB HC Sharks Buldogs Team 9:5
4044 23.12.2017, 12:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Sharks 5:4
4050 05.11.2017, 16:30 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B 6:2
4053 12.11.2017, 20:00 ZS BB HC Sharks HC Bylnice 4:1
4057 18.11.2017, 13:00 ZS BB NOaCO Team HC Sharks 5:8
4062 26.11.2017, 16:30 ZS BB HC Sharks HK Lavina Záriečie B 7:11
4064 03.12.2017, 14:45 ZS BB HC Všemina HC Sharks 3:2
4071 08.12.2017, 22:15 ZS BB HC Sharks HC Valašské Klobouky 6:1
4079 11.03.2018, 18:15 ZS BB Buldogs Team HC Sharks 3:4 sn
4080 21.01.2018, 20:00 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice A 2:4
4086 27.01.2018, 16:30 ZS BB AHC Bojkovice B HC Sharks 6:3
4089 02.02.2018, 22:30 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 5:6
4093 10.02.2018, 17:15 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 10:2
4098 07.01.2018, 20:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Sharks 3:5
4100 17.02.2018, 18:15 ZS BB HC Sharks HC Všemina 9:1
4107 24.02.2018, 19:30 ZS BB HC Valašské Klobouky HC Sharks 2:4
4115 18.03.2018, 21:45 ZS BB HC Sharks Buldogs Team 3:4
4116 24.03.2018, 21:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Sharks 4:2
4122 01.04.2018, 20:00 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B 0:3

Statistika

  • 2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Košař Michal2499015903.74001210110
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Langer Libor11831180020
2.Vlček Richard16831120000
3.Kučera Ladislav1611718180010
4.Koller Daniel18181735141010
5.Ševela Ondřej814540000
6.Gerych Pavel24639161020
7.Svízela Jan902280000
8.Babáček Ondřej2019928180010
9.Holík Stanislav ml.227815181001
10.Holík Stanislav st.610120010
11.Maček Michal1040400000
12.Koncer Pavel000000000
13.Gerža Marek923520000
14.Gorec Radomír1634720000
15.Smetánka Václav411200000
16.Polášek Roman2214102461020
17.Januška Pavel401120000
18.Rosík Miroslav193811140010
19.Tomek Michal000000000
20.Slovák Martin321300000
21.Chupík Jaroslav210100000
22.Střídavý Start-21202220000
23.Kráčala Roman332500000
24.Lamper Jan853860010
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Babáček Ondřej24012020110001
2.Košař Michal47180029703.64003020213
3.Čuřík Petr1506050000001
4.Chlup Ondřej106706006.70130007
5.Střídavý start106706006.70011008
6.Střídavý Start-2164103606.830021012
7.Plšek Lukáš1391078070031009
8.Chupík Jaroslav38294022807.74011110026
9.Červenka Vlastimil sen.432024080000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Koller Daniel62583492282020
2.Babáček Ondřej74484290821030
3.Kučera Ladislav45443377420050
4.Prokeš Antonín34591069433162
5.Vlček Richard78401959183140
6.Gorec Radomír84302757203112
7.Polášek Roman60322456325130
8.Rosík Miroslav98212546642040
9.Lamper Jan2424174160130
10.Langer Libor3227936162050
11.Holík Stanislav ml.57161733341101
12.Gerych Pavel931115261201030
13.Ševela Ondřej24111223121110
14.Svízela Jan43111122450100
15.Paták Karel2810919240000
16.Baďura Vítězslav815419301120
17.Temlík Lukáš17781541000
18.Slovák Martin26861401000
19.Hrabica Vlastimil32761380010
20.Valčík Josef15841240010
21.Fojtů Albert12821040000
22.Gerža Marek253710100000
23.Sedlář Radek6641020011
24.Hanzlík Jan1381960110
25.Červenka Tomáš563920000
26.Maček Michal43729130000
27.Koncer Pavel462681730000
28.Tomek Michal443700021
29.Souček Petr861720200
30.Čuřík Petr1252700000
31.Sovička Petr841500010
32.Kráčala Roman332500000
33.Laštovica Viktor541560010
34.Macek Michal214500010
35.Střídavý Start-215044260000
36.Kovařík Petr531420000
37.Mikšík Petr7314100100
38.Smetánka Václav821300000
39.Plšek Aleš320200100
40.Zvonek Miroslav220201000
41.Skřipka Lukáš211240000
42.Smetánka Jindřich302200000
43.Malíček Petr411200000
44.Liška Michal311220000
45.Sýkora Ladislav311200000
46.Maňák Josef620261000
47.Krajča Vojtěch202200000
48.Houdek Daniel1002240000
49.Kostka Erik110100000
50.210100000
51.Skřipka Jaroslav110100000
52.Holík Stanislav st.28101200010
53.Kubiš David301100000
54.Pertl Robert101100000
55.Januška Pavel401120000
56.Hnízdal Daniel101100000
57.Trusina Tomáš100000000
58.Hnízdal Michal100000000
59.Chlup Ondřej600000000
60.Maliňák Erik000000000
61.Málek Jaroslav000000000
62.Kadlec Martin100020000
63.xxx 5000160000
64.Hlobil Aleš100000000
vytvořeno ZK