úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Bylnice

Soutěž:2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
Bilance týmu:24 (10-0-0-0-14) 145:163 30

Soutěže

2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A5 -    |   2014 - 15 E-3.-6.místo   |   2014 - 15 O UMÍSTĚNÍ   |   2013 - 14 VHL - C   |   2012 - 13 VHL - C   |   2011 - 12 VHL - C   |   2010 - 11 VHL - C

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4017 09.09.2017, 14:30 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 6:9
4022 17.09.2017, 20:30 ZS BB Buldogs Team HC Bylnice 4:8
4024 23.09.2017, 11:30 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice A 2:1
4031 29.09.2017, 22:15 ZS BB AHC Bojkovice B HC Bylnice 9:10
4039 15.10.2017, 18:15 ZS BB HC Bylnice NOaCO Team 4:10
4040 22.10.2017, 14:45 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Bylnice 11:6
4046 06.01.2018, 20:00 ZS BB HC Bylnice HC Všemina 6:8
4049 05.11.2017, 14:45 ZS BB HC Valašské Klobouky HC Bylnice 5:9
4053 12.11.2017, 20:00 ZS BB HC Sharks HC Bylnice 4:1
4058 17.11.2017, 20:45 ZS BB HC Bylnice Buldogs Team 10:3
4060 05.01.2018, 21:45 ZS BB AHC Bojkovice A HC Bylnice 13:4
4067 03.12.2017, 21:45 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice B 13:6
4075 15.12.2017, 20:45 ZS BB NOaCO Team HC Bylnice 10:9
4076 23.02.2018, 22:15 ZS BB HC Bylnice HK Lavina Záriečie B 1:13
4082 20.01.2018, 17:45 ZS BB HC Všemina HC Bylnice 3:7
4085 27.01.2018, 21:45 ZS BB HC Bylnice HC Valašské Klobouky 1:4
4089 02.02.2018, 22:30 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 5:6
4094 09.02.2018, 20:30 ZS BB Buldogs Team HC Bylnice 6:10
4096 03.03.2018, 17:15 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice A 5:7
4103 18.02.2018, 11:15 ZS BB AHC Bojkovice B HC Bylnice 9:7
4111 11.03.2018, 14:45 ZS BB HC Bylnice NOaCO Team 6:2
4112 16.03.2018, 20:45 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Bylnice 6:4
4118 31.03.2018, 10:15 ZS BB HC Bylnice HC Všemina 3:9
4121 06.04.2018, 21:30 ZS BB HC Valašské Klobouky HC Bylnice 5:8

Statistika

  • 2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Štěpánek Petr53103006.20040001
2.Novák Václav117907506.320040007
3.Střídavý Start-29749042070020005
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Střídavý Start-29541500000
2.Bartozel Michal200000000
3.Hořák Josef13941300000
4.Hořák Karel10931200010
5.Hudeček Dominik511220000
6.Lukaštík Libor531400000
7.Lukšík Martin91692521010
8.Lysák Petr116101640000
9.Lysák Radim511200100
10.Lysák Josef552701010
11.Masař Aleš100020000
12.Měšťánek Bronislav1412380000
13.Novák Martin335840000
14.Pospíšil Pavel500080000
15.Strnad Filip100000000
16.Sucháček Ondřej831400000
17.Tkadlec Bronislav2217133000000
18.Urban Martin000000000
19.Vilímek Jakub16461080010
20.Lysák Karel604400000
21.Masař Václav000000000
22.Lysák Karel604400000
23.Masař Václav000000000
24.Vilímek Tomáš1320183820110
25.Kaláč Michal671820000
26.Vrána Jiří752740000
27.Caletka Roman122111300010
28.Dittrich Josef139112060000
29.Celec Marián9731040020
30.Střelec Pavel101241660020
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Švach Jaroslav000000000000
2.Štěpánek Petr1883010804.6100131004
3.Bublák Tomáš1506050000001
4.Střídavý start52803005.60031001
5.Strnka Pavel74804206.860030004
6.Střídavý Start-29749042070020005
7.Novák Václav69494042307.01012900040
8.Macek Stanislav21501207.50000002
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Lukšík Martin671657223752155122
2.Vilímek Tomáš517353126161371
3.Tkadlec Bronislav87533689182051
4.Svoboda Petr1730164644020
5.Lysák Petr66123143301000
6.Vilímek Jakub76172441421020
7.Hořák Josef4221194060120
8.Hořák Karel44221234120110
9.Lysák Radim45132033220100
10.Novák Martin19211233122010
11.Lukaštík Libor27131932200200
12.Strnad Filip2917143181010
13.Kaláč Michal2716112781020
14.Měšťánek Bronislav6271724561010
15.Dittrich Josef17121123120010
16.Lysák Josef17111021121020
17.Střelec Pavel101241660020
18.Caletka Roman132121400010
19.Bartozel Michal15941320000
20.Sucháček Ondřej14661220000
21.Lysák Karel482911100000
22.Celec Marián9731040020
23.3371000000
24.Řehák Rostislav11821002030
25.Urban Martin276410101000
26.Masař Václav185510200000
27.Vrána Jiří12821061000
28.Chudárek Vlastimil4641001200
29.Divoš Zbyněk925781000
30.Hudeček Dominik1452721010
31.Lysák Josef760600000
32.Machů Lukáš823560100
33.Pospíšil Pavel30145280000
34.Krůžela Petr1322460000
35.Pecl Jindřich631401000
36.Vaněk Alois221300000
37.Šenkeřík Miroslav19213350000
38.Pinďák Jaromír512320000
39.Tkadlec David320200000
40.Novák Petr110100000
41.Masař Aleš301140000
42.Bačo Tomáš101100000
43.110100000
44.Lukaštík Josef1101200000
45.xxx 000000000
46.Slabík Vlastimil100020000
47.Hořák Josef ml.000000000
48.Beňo Josef100020000
49.Morávek Richard000000000
50.Saňák Tomáš100000000
51.Kročil Josef000000000
52.Unzeitig Libor100000000
53.Slovák Jan100000000
54.000000000
55.Saňák Jakub100000000
56.Bednář Michal200040000
57.Zvoníček Martin000000000
58.Hořák Pavel300020000
59.Adámek Ondřej000000000
60.Urban Karel400020000
61.Hrdý Lumír000000000
vytvořeno ZK