úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

AHC Bojkovice B

Soutěž:2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
Bilance týmu:24 (5-0-0-0-19) 112:213 15

Soutěže

2019 - 20 VHL - C   |   2018 - 19 VHL - C   |   2017 - 18 VHL - D

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4016 09.09.2017, 12:45 ZS BB AHC Bojkovice B Buldogs Team 1:15
4023 16.09.2017, 16:30 ZS BB AHC Bojkovice A AHC Bojkovice B 19:3
4031 29.09.2017, 22:15 ZS BB AHC Bojkovice B HC Bylnice 9:10
4032 08.10.2017, 16:30 ZS BB NOaCO Team AHC Bojkovice B 6:3
4038 15.10.2017, 21:45 ZS BB AHC Bojkovice B HK Lavina Záriečie B 6:8
4041 23.12.2017, 15:30 ZS BB HC Všemina AHC Bojkovice B 6:2
4045 28.10.2017, 18:00 ZS BB AHC Bojkovice B HC Valašské Klobouky 6:8
4050 05.11.2017, 16:30 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B 6:2
4052 11.11.2017, 20:45 ZS BB Buldogs Team AHC Bojkovice B 8:9
4059 29.12.2017, 21:00 ZS BB AHC Bojkovice B AHC Bojkovice A 2:12
4067 03.12.2017, 21:45 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice B 13:6
4068 06.01.2018, 21:45 ZS BB AHC Bojkovice B NOaCO Team 5:8
4074 17.12.2017, 18:15 ZS BB HK Lavina Záriečie B AHC Bojkovice B 15:5
4077 13.01.2018, 22:45 ZS BB AHC Bojkovice B HC Všemina 5:9
4081 19.01.2018, 20:30 ZS BB HC Valašské Klobouky AHC Bojkovice B 8:2
4086 27.01.2018, 16:30 ZS BB AHC Bojkovice B HC Sharks 6:3
4088 04.02.2018, 18:15 ZS BB AHC Bojkovice B Buldogs Team 4:10
4095 11.02.2018, 20:30 ZS BB AHC Bojkovice A AHC Bojkovice B 10:5
4103 18.02.2018, 11:15 ZS BB AHC Bojkovice B HC Bylnice 9:7
4104 24.02.2018, 10:45 ZS BB NOaCO Team AHC Bojkovice B 6:7
4110 11.03.2018, 20:00 ZS BB AHC Bojkovice B HK Lavina Záriečie B 3:9
4113 18.03.2018, 16:30 ZS BB HC Všemina AHC Bojkovice B 6:4
4117 24.03.2018, 22:45 ZS BB AHC Bojkovice B HC Valašské Klobouky 5:11
4122 01.04.2018, 20:00 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B 0:3

Statistika

  • 2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-331006000110000
2.Páral Filip23211014708.6100400019
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Kuchař Marek2322830140030
2.Mikulášek Adam000000000
3.Kúdela Marek10281020000
4.Gago Petr21171229121010
5.Machara Petr201100000
6.Mlček Tomáš14011120000
7.Chvílíček Martin1612416120010
8.Salvet Ladislav910120000
9.Schäffer Pavel239413160000
10.Urbánek Josef000000000
11.Spáčil Zdeněk24771480000
12.Valter Lubomír15145181000
13.Ogrodník Vlastimil541541000
14.Urbánek Filip505500000
15.Martinec Patrik11851321000
16.Dynka Jiří14707101000
17.Popelka Dominik13033100000
18.Tománek Jiří18325260000
19.Raška Tomáš662820000
20.Holík Karel2221360000
21.Střídavý Start-33911112160000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-3326012030110001
2.Urbánek Josef85504806.880011006
3.Páral Filip40356024908.5800710131
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Kuchař Marek44322052200030
2.Neveselý Jiří1628204860011
3.Gago Petr34272047142110
4.Chovanec Libor1928144262000
5.Schäffer Pavel46211233410120
6.Chvílíček Martin2818826180011
7.Spáčil Zdeněk24771480000
8.Martinec Patrik11851321000
9.Dynka Jiří259312141000
10.Kúdela Marek17391220000
11.Valter Lubomír332911261000
12.Chovanec Zdeněk7651160000
13.Tománek Jiří316410300000
14.Raška Tomáš662820000
15.Holík Karel42448120000
16.Mikulášek Adam943741000
17.Šimoník Michal243700100
18.Urbánek Filip1306600000
19.Mlček Tomáš19426140000
20.Ogrodník Vlastimil642641000
21.Machara Petr722401000
22.Koželuha Martin330321000
23.Popelka Dominik13033100000
24.Salvet Ladislav1110160000
25.Jančařík Jan100000000
26.Urbánek Josef000000000
vytvořeno ZK