úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

AHC Bojkovice A

Soutěž:2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
Bilance týmu:24 (16-0-0-2-6) 175:102 50

Soutěže

2018 - 19 VHL - B   |   2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4023 16.09.2017, 16:30 ZS BB AHC Bojkovice A AHC Bojkovice B 19:3
4024 23.09.2017, 11:30 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice A 2:1
4030 01.10.2017, 21:45 ZS BB AHC Bojkovice A NOaCO Team 14:7
4033 07.10.2017, 19:15 ZS BB HK Lavina Záriečie B AHC Bojkovice A 4:9
4037 14.10.2017, 14:30 ZS BB AHC Bojkovice A HC Všemina 8:3
4042 22.10.2017, 16:30 ZS BB HC Valašské Klobouky AHC Bojkovice A 5:4 sn
4044 23.12.2017, 12:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Sharks 5:4
4051 04.11.2017, 20:45 ZS BB Buldogs Team AHC Bojkovice A 3:10
4059 29.12.2017, 21:00 ZS BB AHC Bojkovice B AHC Bojkovice A 2:12
4060 05.01.2018, 21:45 ZS BB AHC Bojkovice A HC Bylnice 13:4
4066 01.12.2017, 22:15 ZS BB NOaCO Team AHC Bojkovice A 6:5 sn
4069 10.12.2017, 21:45 ZS BB AHC Bojkovice A HK Lavina Záriečie B 6:7
4073 16.12.2017, 20:45 ZS BB HC Všemina AHC Bojkovice A 7:2
4078 13.01.2018, 17:30 ZS BB AHC Bojkovice A HC Valašské Klobouky 6:2
4080 21.01.2018, 20:00 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice A 2:4
4087 28.01.2018, 14:45 ZS BB AHC Bojkovice A Buldogs Team 6:4
4095 11.02.2018, 20:30 ZS BB AHC Bojkovice A AHC Bojkovice B 10:5
4096 03.03.2018, 17:15 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice A 5:7
4102 16.02.2018, 20:30 ZS BB AHC Bojkovice A NOaCO Team 5:8
4105 25.02.2018, 16:30 ZS BB HK Lavina Záriečie B AHC Bojkovice A 8:5
4109 09.03.2018, 20:30 ZS BB AHC Bojkovice A HC Všemina 3:4
4114 18.03.2018, 14:45 ZS BB HC Valašské Klobouky AHC Bojkovice A 2:9
4116 24.03.2018, 21:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Sharks 4:2
4123 31.03.2018, 22:30 ZS BB Buldogs Team AHC Bojkovice A 3:8

Statistika

  • 2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Jünger Tomáš103906303.710050023
2.Marek Leoš146308404.500110003
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Hela Vlastimil sen.16691580000
2.Valíček Michal1917820000
3.Lisoněk Lukáš745901000
4.Turčínek Tomáš204711180000
5.Brhlík František2443155861150
6.Hela Vlastimil jun.524620000
7.Valter Ivo21481280000
8.Staník Jiří2313152860010
9.Procházka Radim18369120000
10.Juřeník Petr161752201011
11.Minarčík Tomáš23171128200020
12.Dolina Michal19771400010
13.Gabrhel Miroslav13731020000
14.Kadlec Martin000000000
15.Ondrušek Michal2024153981040
16.Dynka Petr2423194270120
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-14000000000000
2.Stružka Roman2373013203.3204122009
3.Stružka Radomír2701203.50020000
4.Marek Leoš68332041404.81013520130
5.Jünger Tomáš1785010504.860071036
6.Kovář Petr1806080000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Brhlík František99120491693043112
2.Ondrušek Michal919551146323091
3.Minarčík Tomáš978744131605372
4.Staník Jiří1015860118564141
5.Dynka Petr1076749116392170
6.Juřeník Petr48442367123041
7.Turčínek Tomáš933127581263030
8.Hela Vlastimil sen.90213354562000
9.Gabrhel Miroslav72271946202020
10.Dolina Michal89222244141040
11.Lisoněk Lukáš5618254381120
12.Procházka Radim97172037781120
13.Hela Vlastimil jun.41191332622010
14.Valíček Michal7271825260030
15.Valter Ivo5171118200000
16.Kadlec Martin275510140000
17.Málek Robert000000000
18.Hela Libor000000000
19.xxx 100020000
20.Táborský Miroslav100000000
21.Střídavý start000000000
vytvořeno ZK