úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

AHC Bojkovice A

Soutěž:2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
Bilance týmu:18 (12-0-0-2-4) 139:78 38

Soutěže

2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4023 16.09.2017, 16:30 ZS BB AHC Bojkovice A AHC Bojkovice B 19:3
4024 23.09.2017, 11:30 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice A 2:1
4030 01.10.2017, 21:45 ZS BB AHC Bojkovice A NOaCO Team 14:7
4033 07.10.2017, 19:15 ZS BB HK Lavina Záriečie B AHC Bojkovice A 4:9
4037 14.10.2017, 14:30 ZS BB AHC Bojkovice A HC Všemina 8:3
4042 22.10.2017, 16:30 ZS BB HC Valašské Klobouky AHC Bojkovice A 5:4 sn
4044 23.12.2017, 12:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Sharks 5:4
4051 04.11.2017, 20:45 ZS BB Buldogs Team AHC Bojkovice A 3:10
4059 29.12.2017, 21:00 ZS BB AHC Bojkovice B AHC Bojkovice A 2:12
4060 05.01.2018, 21:45 ZS BB AHC Bojkovice A HC Bylnice 13:4
4066 01.12.2017, 22:15 ZS BB NOaCO Team AHC Bojkovice A 6:5 sn
4069 10.12.2017, 21:45 ZS BB AHC Bojkovice A HK Lavina Záriečie B 6:7
4073 16.12.2017, 20:45 ZS BB HC Všemina AHC Bojkovice A 7:2
4078 13.01.2018, 17:30 ZS BB AHC Bojkovice A HC Valašské Klobouky 6:2
4080 21.01.2018, 20:00 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice A 2:4
4087 28.01.2018, 14:45 ZS BB AHC Bojkovice A Buldogs Team 6:4
4095 11.02.2018, 20:30 ZS BB AHC Bojkovice A AHC Bojkovice B 10:5
4096 03.03.2018, 17:15 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice A :
4102 16.02.2018, 20:30 ZS BB AHC Bojkovice A NOaCO Team 5:8
4105 25.02.2018, 16:30 ZS BB HK Lavina Záriečie B AHC Bojkovice A :
4109 09.03.2018, 20:30 ZS BB AHC Bojkovice A HC Všemina :
4114 18.03.2018, 14:45 ZS BB HC Valašské Klobouky AHC Bojkovice A :
4116 24.03.2018, 21:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Sharks :
4123 31.03.2018, 22:30 ZS BB Buldogs Team AHC Bojkovice A :

Statistika

  • 2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Jünger Tomáš82705103.180050021
2.Marek Leoš105106005.10070003
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Hela Vlastimil sen.11481240000
2.Valíček Michal1415620000
3.Lisoněk Lukáš623501000
4.Turčínek Tomáš15459160000
5.Brhlík František1837104741050
6.Hela Vlastimil jun.302220000
7.Valter Ivo16471140000
8.Staník Jiří1710142420010
9.Procházka Radim14246120000
10.Juřeník Petr121541901011
11.Minarčík Tomáš1815924160010
12.Dolina Michal14671300010
13.Gabrhel Miroslav1163920000
14.Kadlec Martin000000000
15.Ondrušek Michal1417133041020
16.Dynka Petr1816163220010
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-14000000000000
2.Stružka Roman2373013203.3204122009
3.Jünger Tomáš113806903.30070022
4.Stružka Radomír2701203.50020000
5.Marek Leoš64320039004.92013120130
6.Kovář Petr1806080000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Brhlík František93114441582842112
2.Ondrušek Michal848649135283071
3.Minarčík Tomáš918542127565362
4.Staník Jiří945559114524141
5.Dynka Petr1006046106322060
6.Juřeník Petr44422264123041
7.Turčínek Tomáš873125561223030
8.Hela Vlastimil sen.84193251502000
9.Gabrhel Miroslav70261945142020
10.Dolina Michal84212243141040
11.Lisoněk Lukáš5516233981120
12.Procházka Radim92161733741120
13.Hela Vlastimil jun.39171128622010
14.Valíček Michal6671623240030
15.Valter Ivo4571017120000
16.Kadlec Martin265510140000
17.Hela Libor000000000
18.xxx 100020000
19.Táborský Miroslav100000000
20.Střídavý start000000000
vytvořeno ZK