úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Sharks

Soutěž:2015 - 16 Valašská Hokejová Liga - D
Bilance týmu:18 (2-1-0-0-15) 51:139 8

Soutěže

2018 - 19 VHL - C   |   2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
2834 12.09.2015, 22:00 ZS BB HC Rokytnice HC Sharks 12:1
2839 19.09.2015, 22:00 ZS BB HC Všemina HC Sharks 10:0
2843 26.09.2015, 21:45 ZS BB HC Sharks HC Bylnice 6:7
2846 03.10.2015, 16:30 ZS BB AHC Bojkovice HC Sharks 11:1
2849 10.10.2015, 16:45 ZS BB NOaCO Team HC Sharks 9:2
2852 18.10.2015, 14:15 ZS BB HC Valašské Klobouky HC Sharks 6:1
2860 01.11.2015, 21:15 ZS BB HC Sharks HC Hasiči Brumov 1:10
2865 24.10.2015, 13:00 ZS BB HC Vrbětice HC Sharks 16:2
2870 14.11.2015, 15:15 ZS BB HC Sharks HC Rokytnice 4:3 sn
2875 21.11.2015, 19:00 ZS BB HC Sharks HC Všemina 5:6
2879 02.01.2016, 20:15 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 9:6
2882 17.01.2016, 19:15 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice 2:5
2885 12.12.2015, 12:30 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 1:9
2888 10.01.2016, 21:30 ZS BB HC Sharks HC Valašské Klobouky 2:8
2896 16.01.2016, 09:45 ZS BB HC Hasiči Brumov HC Sharks 7:3
2901 06.12.2015, 15:30 ZS BB HC Sharks HC Vrbětice 5:3
3008 06.02.2016, 18:00 ZS BB HC Vrbětice HC Sharks 5:3
3014 13.02.2016, 14:30 HC Sharks HC Valašské Klobouky 6:3

Statistika

  • 2015 - 16 Valašská Hokejová Liga - D
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý start106706006.70011008
2.Chupík Jaroslav432024080010003
3.Červenka Vlastimil sen.432024080000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Rosík Miroslav15527141000
2.Sedlář Radek110120000
3.Koncer Pavel301180000
4.Svízela Jan13235190000
5.Mikšík Petr210120000
6.Gorec Radomír1244801001
7.Vlček Richard1635840000
8.Gerych Pavel15022400000
9.Maček Michal1520290000
10.Babáček Ondřej16134160000
11.Prokeš Antonín472960010
12.Koller Daniel642620010
13.Holík Stanislav st.900080000
14.Langer Libor710120000
15.Střídavý start5661260000
16.Hanzlík Jan1381960110
17.Malíček Petr411200000
18.Slovák Martin1111200000
19.Chupík Jaroslav100000000
20.Polášek Roman1261721100
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Babáček Ondřej24012020110001
2.Košař Michal2499015903.74001210110
3.Čuřík Petr1506050000001
4.Chlup Ondřej106706006.70130007
5.Střídavý start106706006.70011008
6.Plšek Lukáš1391078070031009
7.Střídavý Start-21535030070011012
8.Chupík Jaroslav38294022807.74011110026
9.Červenka Vlastimil sen.432024080000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Prokeš Antonín34591069433162
2.Koller Daniel51422567262020
3.Babáček Ondřej57342963720010
4.Polášek Roman50291746245120
5.Kučera Ladislav30271744260020
6.Vlček Richard62301343141120
7.Gorec Radomír6718183681001
8.Rosík Miroslav80151934542010
9.Langer Libor2720626121040
10.Holík Stanislav ml.40101222261001
11.Paták Karel2810919240000
12.Gerych Pavel7379161081020
13.Slovák Martin26861401000
14.Hrabica Vlastimil32761380010
15.Valčík Josef15841240010
16.Lamper Jan9651160020
17.Sedlář Radek6641020011
18.Ševela Ondřej14461080100
19.Fojtů Albert12821040000
20.Gerža Marek24369100000
21.Svízela Jan34369430000
22.Hanzlík Jan1381960110
23.Maček Michal43729130000
24.Koncer Pavel462681730000
25.Čuřík Petr1252700000
26.Tomek Michal443700021
27.Souček Petr861720200
28.Laštovica Viktor541560010
29.Sovička Petr841500010
30.Kráčala Roman332500000
31.Kovařík Petr531420000
32.Mikšík Petr7314100100
33.Střídavý Start-214044260000
34.Smetánka Václav821300000
35.Smetánka Jindřich302200000
36.Malíček Petr411200000
37.Liška Michal311220000
38.Sýkora Ladislav311200000
39.Maňák Josef620261000
40.Krajča Vojtěch202200000
41.Houdek Daniel1002240000
42.Plšek Aleš320200100
43.Zvonek Miroslav220201000
44.Skřipka Lukáš211240000
45.210100000
46.Skřipka Jaroslav110100000
47.Holík Stanislav st.25101160010
48.Kubiš David301100000
49.Pertl Robert101100000
50.Januška Pavel401120000
51.Hnízdal Daniel101100000
52.Kostka Erik110100000
53.Temlík Lukáš000000000
54.Málek Jaroslav000000000
55.Kadlec Martin100020000
56.xxx 5000160000
57.Macek Michal000000000
58.Hlobil Aleš100000000
59.Trusina Tomáš100000000
60.Hnízdal Michal100000000
61.Chlup Ondřej600000000
62.Maliňák Erik000000000
vytvořeno ZK