úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Sharks

Soutěž:2015 - 16 Valašská Hokejová Liga - D
Bilance týmu:18 (2-1-0-0-15) 51:139 8

Soutěže

2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
2834 12.09.2015, 22:00 ZS BB HC Rokytnice HC Sharks 12:1
2839 19.09.2015, 22:00 ZS BB HC Všemina HC Sharks 10:0
2843 26.09.2015, 21:45 ZS BB HC Sharks HC Bylnice 6:7
2846 03.10.2015, 16:30 ZS BB AHC Bojkovice HC Sharks 11:1
2849 10.10.2015, 16:45 ZS BB NOaCO Team HC Sharks 9:2
2852 18.10.2015, 14:15 ZS BB HC Valašské Klobouky HC Sharks 6:1
2860 01.11.2015, 21:15 ZS BB HC Sharks HC Hasiči Brumov 1:10
2865 24.10.2015, 13:00 ZS BB HC Vrbětice HC Sharks 16:2
2870 14.11.2015, 15:15 ZS BB HC Sharks HC Rokytnice 4:3 sn
2875 21.11.2015, 19:00 ZS BB HC Sharks HC Všemina 5:6
2879 02.01.2016, 20:15 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 9:6
2882 17.01.2016, 19:15 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice 2:5
2885 12.12.2015, 12:30 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 1:9
2888 10.01.2016, 21:30 ZS BB HC Sharks HC Valašské Klobouky 2:8
2896 16.01.2016, 09:45 ZS BB HC Hasiči Brumov HC Sharks 7:3
2901 06.12.2015, 15:30 ZS BB HC Sharks HC Vrbětice 5:3
3008 06.02.2016, 18:00 ZS BB HC Vrbětice HC Sharks 5:3
3014 13.02.2016, 14:30 HC Sharks HC Valašské Klobouky 6:3

Statistika

  • 2015 - 16 Valašská Hokejová Liga - D
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý start106706006.70011008
2.Chupík Jaroslav432024080010003
3.Červenka Vlastimil sen.432024080000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Rosík Miroslav15527141000
2.Sedlář Radek110120000
3.Koncer Pavel301180000
4.Svízela Jan13235190000
5.Mikšík Petr210120000
6.Gorec Radomír1244801001
7.Vlček Richard1635840000
8.Gerych Pavel15022400000
9.Maček Michal1520290000
10.Babáček Ondřej16134160000
11.Prokeš Antonín472960010
12.Koller Daniel642620010
13.Holík Stanislav st.900080000
14.Langer Libor710120000
15.Střídavý start5661260000
16.Hanzlík Jan1381960110
17.Malíček Petr411200000
18.Slovák Martin1111200000
19.Chupík Jaroslav100000000
20.Polášek Roman1261721100
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Babáček Ondřej24012020110001
2.Košař Michal1983012903.8600110017
3.Čuřík Petr1506050000001
4.Chlup Ondřej106706006.70130007
5.Střídavý start106706006.70011008
6.Plšek Lukáš1391078070031009
7.Střídavý Start-21535030070011012
8.Chupík Jaroslav38294022807.74011110026
9.Červenka Vlastimil sen.432024080000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Prokeš Antonín34591069433162
2.Koller Daniel50422567262020
3.Babáček Ondřej53302757680010
4.Polášek Roman44271542225120
5.Kučera Ladislav26251641240020
6.Vlček Richard57281240121120
7.Gorec Radomír6317183581001
8.Rosík Miroslav75151934462010
9.Langer Libor2620626101040
10.Holík Stanislav ml.3481220221000
11.Paták Karel2810919240000
12.Gerych Pavel6769151021010
13.Slovák Martin26861401000
14.Hrabica Vlastimil32761380010
15.Valčík Josef15841240010
16.Sedlář Radek6641020011
17.Ševela Ondřej12461080100
18.Fojtů Albert12821040000
19.Hanzlík Jan1381960110
20.Koncer Pavel462681730000
21.Gerža Marek20358100000
22.Svízela Jan33358430000
23.Maček Michal39628130000
24.Souček Petr861720200
25.Čuřík Petr1252700000
26.Tomek Michal443700021
27.Laštovica Viktor541560010
28.Kráčala Roman332500000
29.Sovička Petr841500010
30.Kovařík Petr531420000
31.Mikšík Petr7314100100
32.Lamper Jan322420000
33.Střídavý Start-214044260000
34.Smetánka Václav721300000
35.Smetánka Jindřich302200000
36.Malíček Petr411200000
37.Liška Michal311220000
38.Sýkora Ladislav311200000
39.Maňák Josef620261000
40.Krajča Vojtěch202200000
41.Houdek Daniel1002240000
42.Plšek Aleš320200100
43.Zvonek Miroslav220201000
44.Skřipka Lukáš211240000
45.210100000
46.Skřipka Jaroslav110100000
47.Holík Stanislav st.25101160010
48.Kubiš David301100000
49.Pertl Robert101100000
50.Januška Pavel301120000
51.Hnízdal Daniel101100000
52.Kostka Erik110100000
53.Málek Jaroslav000000000
54.Kadlec Martin100020000
55.xxx 5000160000
56.Hlobil Aleš100000000
57.Chlup Ondřej600000000
58.Maliňák Erik000000000
59.Trusina Tomáš100000000
60.Hnízdal Michal100000000
vytvořeno ZK