úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Sharks

Soutěž:2015 - 16 Valašská Hokejová Liga - D
Bilance týmu:18 (2-1-0-0-15) 51:139 8

Soutěže

2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
2834 12.09.2015, 22:00 ZS BB HC Rokytnice HC Sharks 12:1
2839 19.09.2015, 22:00 ZS BB HC Všemina HC Sharks 10:0
2843 26.09.2015, 21:45 ZS BB HC Sharks HC Bylnice 6:7
2846 03.10.2015, 16:30 ZS BB AHC Bojkovice HC Sharks 11:1
2849 10.10.2015, 16:45 ZS BB NOaCO Team HC Sharks 9:2
2852 18.10.2015, 14:15 ZS BB HC Valašské Klobouky HC Sharks 6:1
2860 01.11.2015, 21:15 ZS BB HC Sharks HC Hasiči Brumov 1:10
2865 24.10.2015, 13:00 ZS BB HC Vrbětice HC Sharks 16:2
2870 14.11.2015, 15:15 ZS BB HC Sharks HC Rokytnice 4:3 sn
2875 21.11.2015, 19:00 ZS BB HC Sharks HC Všemina 5:6
2879 02.01.2016, 20:15 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 9:6
2882 17.01.2016, 19:15 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice 2:5
2885 12.12.2015, 12:30 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 1:9
2888 10.01.2016, 21:30 ZS BB HC Sharks HC Valašské Klobouky 2:8
2896 16.01.2016, 09:45 ZS BB HC Hasiči Brumov HC Sharks 7:3
2901 06.12.2015, 15:30 ZS BB HC Sharks HC Vrbětice 5:3
3008 06.02.2016, 18:00 ZS BB HC Vrbětice HC Sharks 5:3
3014 13.02.2016, 14:30 HC Sharks HC Valašské Klobouky 6:3

Statistika

  • 2015 - 16 Valašská Hokejová Liga - D
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý start106706006.70011008
2.Chupík Jaroslav432024080010003
3.Červenka Vlastimil sen.432024080000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Rosík Miroslav15527141000
2.Sedlář Radek110120000
3.Koncer Pavel301180000
4.Svízela Jan13235190000
5.Mikšík Petr210120000
6.Gorec Radomír1244801001
7.Vlček Richard1635840000
8.Gerych Pavel15022400000
9.Maček Michal1520290000
10.Babáček Ondřej16134160000
11.Prokeš Antonín472960010
12.Koller Daniel642620010
13.Holík Stanislav st.900080000
14.Langer Libor710120000
15.Střídavý start5661260000
16.Hanzlík Jan1381960110
17.Malíček Petr411200000
18.Slovák Martin1111200000
19.Chupík Jaroslav100000000
20.Polášek Roman1261721100
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Babáček Ondřej24012020110001
2.Košař Michal2499015903.74001210110
3.Čuřík Petr1506050000001
4.Chlup Ondřej106706006.70130007
5.Střídavý start106706006.70011008
6.Plšek Lukáš1391078070031009
7.Střídavý Start-21535030070011012
8.Chupík Jaroslav38294022807.74011110026
9.Červenka Vlastimil sen.432024080000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Prokeš Antonín34591069433162
2.Koller Daniel51422567262020
3.Babáček Ondřej56322860720010
4.Polášek Roman49291746225120
5.Kučera Ladislav29261642260020
6.Vlček Richard61281341121120
7.Gorec Radomír6718183681001
8.Rosík Miroslav79151934522010
9.Langer Libor2720626121040
10.Holík Stanislav ml.39101222261001
11.Paták Karel2810919240000
12.Gerych Pavel7279161081020
13.Slovák Martin26861401000
14.Hrabica Vlastimil32761380010
15.Valčík Josef15841240010
16.Fojtů Albert12821040000
17.Sedlář Radek6641020011
18.Ševela Ondřej14461080100
19.Gerža Marek24369100000
20.Svízela Jan34369430000
21.Hanzlík Jan1381960110
22.Maček Michal43729130000
23.Koncer Pavel462681730000
24.Lamper Jan853860010
25.Tomek Michal443700021
26.Souček Petr861720200
27.Čuřík Petr1252700000
28.Kráčala Roman332500000
29.Sovička Petr841500010
30.Laštovica Viktor541560010
31.Střídavý Start-214044260000
32.Kovařík Petr531420000
33.Mikšík Petr7314100100
34.Smetánka Václav821300000
35.Plšek Aleš320200100
36.Zvonek Miroslav220201000
37.Skřipka Lukáš211240000
38.Smetánka Jindřich302200000
39.Malíček Petr411200000
40.Liška Michal311220000
41.Sýkora Ladislav311200000
42.Maňák Josef620261000
43.Krajča Vojtěch202200000
44.Houdek Daniel1002240000
45.Kostka Erik110100000
46.210100000
47.Skřipka Jaroslav110100000
48.Holík Stanislav st.25101160010
49.Kubiš David301100000
50.Pertl Robert101100000
51.Januška Pavel401120000
52.Hnízdal Daniel101100000
53.Chlup Ondřej600000000
54.Maliňák Erik000000000
55.Trusina Tomáš100000000
56.Hnízdal Michal100000000
57.Málek Jaroslav000000000
58.Kadlec Martin100020000
59.xxx 5000160000
60.Hlobil Aleš100000000
vytvořeno ZK