úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

AHC Bojkovice

Soutěž:2013 - 14 Valašská Hokejová Liga - D
Bilance týmu:27 (7-0-3-0-17) 102:145 18

Soutěže

2018 - 19 VHL - B   |   2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
1868 08.09.2013, 15:30 ZS BB HC Bílí Orli AHC Bojkovice 3:5
1875 02.11.2013, 12:15 ZS BB AHC Bojkovice HC Valašské Klobouky 4:3
1879 22.09.2013, 13:45 ZS BB HC Valašští Sršni AHC Bojkovice 9:2
1884 27.09.2013, 20:45 ZS BB AHC Bojkovice HC Francova Lhota 1:13
1890 05.10.2013, 15:45 ZS BB NOaCo Team AHC Bojkovice 5:5
1893 12.10.2013, 12:45 ZS BB AHC Bojkovice HC Vrbětice 7:2
1901 20.10.2013, 19:00 ZS BB HC Vlachovice AHC Bojkovice 5:4
1902 25.10.2013, 19:00 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice 2:14
1911 03.11.2013, 17:15 ZS BB AHC Bojkovice Buldogs Team 6:4
1913 09.11.2013, 14:30 ZS BB AHC Bojkovice HC Bílí Orli 1:13
1920 16.11.2013, 20:30 ZS BB HC Valašské Klobouky AHC Bojkovice 5:5
1924 22.11.2013, 19:00 ZS BB AHC Bojkovice HC Valašští Sršni 3:3
1929 01.12.2013, 13:45 ZS BB HC Francova Lhota AHC Bojkovice 5:2
1935 06.12.2013, 22:30 ZS BB AHC Bojkovice NOaCo Team 6:4
1938 14.12.2013, 17:00 ZS BB HC Vrbětice AHC Bojkovice 3:0
1946 20.12.2013, 19:00 ZS BB AHC Bojkovice HC Vlachovice 0:4
1947 04.01.2014, 19:15 ZS BB AHC Bojkovice HC Sharks 4:7
1956 10.01.2014, 20:45 ZS BB Buldogs Team AHC Bojkovice 9:3
1958 17.01.2014, 19:00 ZS BB HC Bílí Orli AHC Bojkovice 12:8
1965 25.01.2014, 20:50 ZS BB AHC Bojkovice HC Valašské Klobouky 0:1
1969 23.03.2014, 19:30 ZS BB HC Valašští Sršni AHC Bojkovice 4:3
1974 09.02.2014, 10:10 ZS BB AHC Bojkovice HC Francova Lhota 1:6
1980 16.02.2014, 19:10 ZS BB NOaCo Team AHC Bojkovice 5:3
1983 23.02.2014, 17:15 ZS BB AHC Bojkovice HC Vrbětice 1:3
1991 01.03.2014, 14:15 ZS BB HC Vlachovice AHC Bojkovice 6:4
1992 07.03.2014, 20:45 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice 5:4
2001 16.03.2014, 15:30 ZS BB AHC Bojkovice Buldogs Team 6:4

Statistika

  • 2013 - 14 Valašská Hokejová Liga - D
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Stružka Roman41002102.860120002
2.Marek Leoš23129014105.4900600017
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Táborský Miroslav100000000
2.Staník Jiří24336141000
3.Valíček Michal1302240000
4.Valter Ivo1921360000
5.Hela Vlastimil sen.24246261000
6.Turčínek Tomáš2513417501010
7.Minarčík Tomáš252162781211
8.Ondrušek Michal221441861011
9.Dynka Petr268311140000
10.Gabrhel Miroslav1953861000
11.Dolina Michal2335820010
12.Brhlík František252092942020
13.Lisoněk Lukáš1814520010
14.Procházka Radim26112200000
15.Kadlec Martin1833660000
16.Hela Vlastimil jun.166410342000
17.Hela Libor000000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-14000000000000
2.Stružka Roman2373013203.3204122009
3.Stružka Radomír2701203.50020000
4.Marek Leoš68332041404.81013520130
5.Jünger Tomáš1785010504.860071036
6.Kovář Petr1806080000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Brhlík František101121501713043112
2.Ondrušek Michal9410054154323091
3.Minarčík Tomáš1009045135605372
4.Dynka Petr1106952121392170
5.Staník Jiří1045860118564141
6.Juřeník Petr48442367123041
7.Turčínek Tomáš963229611263040
8.Hela Vlastimil sen.92223355562000
9.Gabrhel Miroslav74271946202020
10.Dolina Michal90222244141040
11.Lisoněk Lukáš5618254381120
12.Procházka Radim98192039781121
13.Hela Vlastimil jun.41191332622010
14.Valíček Michal7581826260030
15.Valter Ivo5371118200000
16.Kadlec Martin275510140000
17.Hela Libor000000000
18.xxx 100020000
19.Táborský Miroslav100000000
20.Střídavý start000000000
21.Málek Robert000000000
vytvořeno ZK