úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

Valašská Hokejová Liga - C

č. u. datum čas domácí hosté místo rozhodčí
4847 22.11.2019 22:30 HC Bohuslavice n. Vláří HC Pozlovice ZS BB Nezadáno
4843 23.11.2019 12:00 AHC Bojkovice B HC Francova Lhota ZS BB Nezadáno
4846 23.11.2019 19:00 Buldogs Team HC Všemina ZS BB Nezadáno
4845 23.11.2019 22:30 NOaCO Team HK Lavina Záriečie B ZS BB Nezadáno
4844 24.11.2019 19:45 HC Bylnice HC Šumičtí Sokoli ZS BB Nezadáno
4850 30.11.2019 15:00 HC Všemina NOaCO Team ZS BB Nezadáno
4852 30.11.2019 18:30 HC Šumičtí Sokoli HC Francova Lhota ZS BB Nezadáno
4849 30.11.2019 20:15 HC Pozlovice Buldogs Team ZS BB Nezadáno
4851 01.12.2019 09:00 HK Lavina Záriečie B HC Bylnice ZS BB Nezadáno
4848 01.12.2019 21:30 HC Bohuslavice n. Vláří AHC Bojkovice B ZS BB Nezadáno
4813 06.12.2019 22:30 AHC Bojkovice B Buldogs Team ZS BB Nezadáno
4855 07.12.2019 20:30 HC Bylnice HC Všemina ZS BB Nezadáno
4856 08.12.2019 16:15 NOaCO Team HC Pozlovice ZS BB Nezadáno
4857 08.12.2019 18:00 Buldogs Team HC Bohuslavice n. Vláří ZS BB Nezadáno
4853 08.12.2019 19:45 AHC Bojkovice B HC Šumičtí Sokoli ZS BB Nezadáno
4854 08.12.2019 21:30 HC Francova Lhota HK Lavina Záriečie B ZS BB Nezadáno
4860 14.12.2019 16:15 HC Pozlovice HC Bylnice ZS BB Nezadáno
4823 14.12.2019 21:30 AHC Bojkovice B NOaCO Team ZS BB Nezadáno
4861 15.12.2019 19:45 HC Všemina HC Francova Lhota ZS BB Nezadáno
4864 20.12.2019 20:45 HC Šumičtí Sokoli HC Všemina ZS BB Nezadáno
4867 21.12.2019 10:15 NOaCO Team Buldogs Team ZS BB Nezadáno
4865 21.12.2019 12:00 HC Francova Lhota HC Pozlovice ZS BB Nezadáno
4863 21.12.2019 17:15 AHC Bojkovice B HK Lavina Záriečie B ZS BB Nezadáno
4866 21.12.2019 22:30 HC Bylnice HC Bohuslavice n. Vláří ZS BB Nezadáno
4858 04.01.2020 13:00 Buldogs Team AHC Bojkovice B ZS BB Nezadáno
4859 04.01.2020 18:15 HC Bohuslavice n. Vláří NOaCO Team ZS BB Nezadáno
4862 04.01.2020 20:00 HK Lavina Záriečie B HC Šumičtí Sokoli ZS BB Nezadáno
4872 11.01.2020 14:00 HC Všemina HK Lavina Záriečie B ZS BB Nezadáno
4871 11.01.2020 17:30 HC Pozlovice HC Šumičtí Sokoli ZS BB Nezadáno
4869 11.01.2020 19:15 Buldogs Team HC Bylnice ZS BB Nezadáno
4870 11.01.2020 21:00 HC Bohuslavice n. Vláří HC Francova Lhota ZS BB Nezadáno
4868 12.01.2020 19:00 NOaCO Team AHC Bojkovice B ZS BB Nezadáno
4876 17.01.2020 22:30 HC Francova Lhota Buldogs Team ZS BB Nezadáno
4873 18.01.2020 16:15 AHC Bojkovice B HC Všemina ZS BB Nezadáno
4875 19.01.2020 16:15 HC Šumičtí Sokoli HC Bohuslavice n. Vláří ZS BB Nezadáno
4874 19.01.2020 18:00 HK Lavina Záriečie B HC Pozlovice ZS BB Nezadáno
4877 19.01.2020 21:30 HC Bylnice NOaCO Team ZS BB Nezadáno
4882 24.01.2020 20:45 HC Všemina HC Pozlovice ZS BB Nezadáno
4879 25.01.2020 15:45 HC Francova Lhota NOaCO Team ZS BB Nezadáno
4878 25.01.2020 17:30 HC Bylnice AHC Bojkovice B ZS BB Nezadáno
4881 25.01.2020 19:15 HK Lavina Záriečie B HC Bohuslavice n. Vláří ZS BB Nezadáno
4880 25.01.2020 21:00 HC Šumičtí Sokoli Buldogs Team ZS BB Nezadáno
vytvořeno ZK