úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Pozlovice

Soutěž:2019 - 20 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:26 (7-0-0-1-18) 133:184 22

Soutěže

2020 - 21 VHL - C   |   2019 - 20 VHL - C   |   2018 - 19 VHL - C

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4792 07.09.2019, 15:00 ZS BB HC Všemina HC Pozlovice 7:5
4793 14.09.2019, 19:00 ZS BB AHC Bojkovice B HC Pozlovice 6:10
4802 21.09.2019, 22:00 ZS BB HC Pozlovice HC Bohuslavice n. Vláří 2:8
4804 29.09.2019, 14:30 ZS BB Buldogs Team HC Pozlovice 4:5
4811 06.10.2019, 16:30 ZS BB HC Pozlovice NOaCO Team 7:8
4815 12.10.2019, 22:45 ZS BB HC Bylnice HC Pozlovice 4:2
4820 19.10.2019, 13:00 ZS BB HC Pozlovice HC Francova Lhota 6:7
4826 27.10.2019, 21:30 ZS BB HC Šumičtí Sokoli HC Pozlovice 11:6
4829 02.11.2019, 19:00 ZS BB HC Pozlovice HK Lavina Záriečie B 5:14
4837 10.11.2019, 19:45 ZS BB HC Pozlovice HC Všemina 3:7
4838 17.11.2019, 14:30 ZS BB HC Pozlovice AHC Bojkovice B 1:6
4847 22.11.2019, 22:00 ZS BB HC Bohuslavice n. Vláří HC Pozlovice 6:9
4849 30.11.2019, 20:15 ZS BB HC Pozlovice Buldogs Team 2:15
4856 08.12.2019, 16:15 ZS BB NOaCO Team HC Pozlovice 5:7
4860 14.12.2019, 16:15 ZS BB HC Pozlovice HC Bylnice 5:10
4865 21.12.2019, 12:00 ZS BB HC Francova Lhota HC Pozlovice 6:5 sn
4871 11.01.2020, 17:00 ZS BB HC Pozlovice HC Šumičtí Sokoli 2:4
4874 19.01.2020, 18:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Pozlovice 9:5
4882 24.01.2020, 20:45 ZS BB HC Všemina HC Pozlovice 4:6
4883 14.03.2020, 18:30 ZS BB AHC Bojkovice B HC Pozlovice :
4892 31.01.2020, 20:45 ZS BB HC Pozlovice HC Bohuslavice n. Vláří 6:9
4894 08.03.2020, 19:45 ZS BB Buldogs Team HC Pozlovice 0:12
4901 29.02.2020, 18:30 ZS BB HC Pozlovice NOaCO Team 7:10
4905 15.02.2020, 13:30 ZS BB HC Bylnice HC Pozlovice 4:3
4910 08.02.2020, 22:15 ZS BB HC Pozlovice HC Francova Lhota 1:5
4916 21.02.2020, 22:00 ZS BB HC Šumičtí Sokoli HC Pozlovice 3:5
4919 02.02.2020, 16:15 ZS BB HC Pozlovice HK Lavina Záriečie B 6:12

Statistika

  • 2019 - 20 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-251103002.20230002
2.Koudelka Štěpán1310307807.920040009
3.Jahoda Jiří86504808.130000017
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Baláž Martin1633620010
2.Bartončík Ondřej2135821000
3.Bednařík Jaroslav23314340000
4.Bernátek Lubomír1463900000
5.Čala Radek501100000
6.Čech Jiří1211200000
7.Januška Filip1610160000
8.Krupica Martin2011102181020
9.Mališka Alois11751220000
10.Mlček Leoš238412100000
11.Plášek Jaroslav000000000
12.Plšek Radim000000000
13.Prekop Robert101140000
14.Prekop Michal16191029101010
15.Procházka Petr000000000
16.Šarman Daniel1217133090100
17.Ševčík Jakub000000000
18.Švadleňák Jarmil100020000
19.Valenta Radek11991800000
20.Žebráček Milan229514100010
21.Guryča Václav4426200000
22.Hlaváček Petr310100010
23.Jurák Michal2715233860000
24.Slováček Michal712102203010
25.Střídavý Start-21245961000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-292405402.670261002
2.Koudelka Štěpán29220017407.5900900119
3.Jahoda Jiří18147010808.1700200412
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Prekop Michal31312556161020
2.Šarman Daniel21292655131212
3.Krupica Martin42272148411030
4.Jurák Michal30182442160000
5.Valenta Radek2023163902000
6.Mlček Leoš52201737241010
7.Mališka Alois2722113323000
8.Slováček Michal922113304010
9.Bernátek Lubomír3314122681010
10.Žebráček Milan4814721220010
11.Plášek Jaroslav138715141000
12.Baláž Martin37761360010
13.Bartončík Ondřej35491361000
14.Januška Filip31931280010
15.Bednařík Jaroslav484711520000
16.Plšek Radim853880000
17.Guryča Václav4426200000
18.Čala Radek17145120000
19.Švadleňák Jarmil841540000
20.Čech Jiří1813420000
21.Hlaváček Petr430320020
22.Jasenská Anna312320000
23.Jurák Dominik201100000
24.Kočík Jakub401140000
25.Prekop Robert101140000
26.Adamušková Petra501120000
27.Baďura Vítězslav000000000
28.Horňák David200020000
29.Procházka Petr000000000
30.Mizera Josef000000000
31.Hruboš Martin000000000
32.Juřica Adam000000000
33.Červenka Tomáš000000000
34.Ševčík Jakub000000000
vytvořeno ZK