úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Francova Lhota

Soutěž:2019 - 20 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:23 (14-1-0-1-7) 137:119 45

Soutěže

2019 - 20 VHL - C   |   2018 - 19 VHL - B   |   2017 - 18 VHL - C   |   2016 - 17 VHL - C   |   2015 - 16 VHL - C   |   2014 - 15 VHL - B   |   2014 - 15 A4 -    |   2014 - 15 D-3.-6.místo   |   2014 - 15 O UMÍSTĚNÍ   |   2013 - 14 VHL - D   |   2012 - 13 VHL - D   |   2011 - 12 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4789 06.09.2019, 22:30 ZS BB HC Francova Lhota NOaCO Team 9:3
4797 14.09.2019, 15:30 ZS BB HC Bylnice HC Francova Lhota 8:4
4798 21.09.2019, 13:15 ZS BB HC Francova Lhota AHC Bojkovice B 4:11
4807 28.09.2019, 12:00 ZS BB HC Francova Lhota HC Šumičtí Sokoli 4:7
4809 06.10.2019, 20:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Francova Lhota 3:11
4816 12.10.2019, 14:00 ZS BB HC Francova Lhota HC Všemina 4:3
4820 19.10.2019, 13:00 ZS BB HC Pozlovice HC Francova Lhota 6:7
4825 25.10.2019, 20:45 ZS BB HC Francova Lhota HC Bohuslavice n. Vláří 7:4
4831 02.11.2019, 13:45 ZS BB Buldogs Team HC Francova Lhota 3:9
4834 08.11.2019, 20:45 ZS BB NOaCO Team HC Francova Lhota 3:4
4842 16.11.2019, 15:30 ZS BB HC Francova Lhota HC Bylnice 3:17
4843 23.11.2019, 12:00 ZS BB AHC Bojkovice B HC Francova Lhota 2:9
4852 30.11.2019, 18:30 ZS BB HC Šumičtí Sokoli HC Francova Lhota 4:0
4854 08.12.2019, 21:30 ZS BB HC Francova Lhota HK Lavina Záriečie B 8:6
4861 15.12.2019, 19:45 ZS BB HC Všemina HC Francova Lhota 7:12
4865 21.12.2019, 12:00 ZS BB HC Francova Lhota HC Pozlovice 6:5 sn
4870 11.01.2020, 20:30 ZS BB HC Bohuslavice n. Vláří HC Francova Lhota 3:7
4876 17.01.2020, 22:30 ZS BB HC Francova Lhota Buldogs Team 5:10
4879 25.01.2020, 15:15 ZS BB HC Francova Lhota NOaCO Team 8:2
4887 13.03.2020, 20:45 ZS BB HC Bylnice HC Francova Lhota :
4888 14.02.2020, 22:30 ZS BB HC Francova Lhota AHC Bojkovice B 6:7
4897 07.03.2020, 19:00 ZS BB HC Francova Lhota HC Šumičtí Sokoli :
4899 29.02.2020, 13:15 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Francova Lhota :
4906 16.02.2020, 19:45 ZS BB HC Francova Lhota HC Všemina 1:2 sn
4910 08.02.2020, 22:15 ZS BB HC Pozlovice HC Francova Lhota 1:5
4915 22.02.2020, 17:45 ZS BB HC Francova Lhota HC Bohuslavice n. Vláří 5:8
4921 01.02.2020, 11:45 ZS BB Buldogs Team HC Francova Lhota 2:4

Statistika

  • 2019 - 20 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Jaroš Mojmír102706002.70090010
2.Střídavý Start-463903606.50021003
3.Košut Josef65203608.670030003
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Tomeček Michal17851300000
2.Bambuch Martin110101000
3.Bambuch Jozef410180000
4.Gajdošík Filip10336100000
5.Chmela Radek633600000
6.Juráň Pavel100000000
7.Kindl Roman103300000
8.Kindl Marek513460000
9.Kindl Zdeněk000000000
10.Kulíšek Richard st.18271441142151
11.Matůš Lukáš000000000
12.Mňačko Martin102220000
13.Naiser Jaromír7831180110
14.Novosad Karel200020000
15.Novosad Viktor000000000
16.Novosad Jaroslav111572220010
17.Psota Marek401140000
18.Ptáček Jiří732500010
19.Rösner Michal145182300020
20.Rošlapil Stanislav803340000
21.Šerý René2251015501000
22.Šuta Jakub22301747282040
23.Šuta Milan20459260000
24.Tkadlec Jiří1416740000
25.Šuta David21461040000
26.Střídavý Start-4711102180000
27.Mikoláš Jozef7751220010
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Poruba Jakub1306030010000
2.Kindl Marek39018030020001
3.Slováček Ivo1306030010000
4.Střídavý start31101803.670020001
5.Jaroš Mojmír96467058204.81025040240
6.31601805.330010002
7.Sába Marcel21301206.50010001
8.Střídavý Start-422143014106.0900810013
9.Jevtušenko Sergej1706070010000
10.Košut Josef20156012007.800510212
11.Kostka Milan1806080000001
12.Brlica František1806080000001
13.1906090000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Šuta Jakub1321587623420699151
2.Rösner Michal1115675131125040
3.Naiser Jaromír887535110562162
4.Šerý René1255144951474150
5.Novosad Viktor45643195144150
6.Gajdošík Filip94383775560120
7.Ptáček Jiří5847216842340
8.Střídavý Start-430372865482200
9.Matůš Lukáš374321641004260
10.Skřipka Jaroslav47222648132041
11.Psota Marek51202545321040
12.Kulíšek Richard st.18271441142151
13.Surovec Daniel51231841102020
14.Rošlapil Stanislav1071723401580150
15.Novosad Karel30171431203100
16.Šuta Milan1121317301131010
17.Kindl Roman541019291101110
18.Chmela Radek3014142820000
19.Novosad Jaroslav111572220010
20.Kindl Zdeněk257613300010
21.Hlavica David315813141010
22.Tomeček Michal17851300000
23.Juráň Pavel19671361000
24.Mikoláš Jozef7751220010
25.Kindl Marek225712701000
26.Bambuch Jozef8846101461010
27.Šuta David21461040000
28.xxx 57310123001
29.Mňačko Martin37371081000
30.Tkadlec Jiří1416740000
31.Důbrava Tomáš204400000
32.Tulpa Tomáš130320000
33.530300010
34.Bambuch Martin321301000
35.Kostka Milan220200010
36.Hrbáček Jiří102200000
37.Juřica Michal310120000
38.Poruba Jakub101100000
39.Biernát David1110141000
40.Krajča Vojtěch000000000
41.Juráň Radek000000000
42.Chovanec Jan000000000
43.Skřipka Dominik000000000
44.Číž Martin200020000
45.Františák Martin000000000
46.Řezníček Josef000000000
47.Novosad Lukáš000000000
48.Skřipka Lukáš000000000
vytvořeno ZK