úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Francova Lhota

Soutěž:2019 - 20 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:26 (14-1-0-2-9) 156:149 46

Soutěže

2020 - 21 VHL - C   |   2019 - 20 VHL - C   |   2018 - 19 VHL - B   |   2017 - 18 VHL - C   |   2016 - 17 VHL - C   |   2015 - 16 VHL - C   |   2014 - 15 D-3.-6.místo   |   2014 - 15 O UMÍSTĚNÍ   |   2014 - 15 VHL - B   |   2014 - 15 A4 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   2012 - 13 VHL - D   |   2011 - 12 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4789 06.09.2019, 22:30 ZS BB HC Francova Lhota NOaCO Team 9:3
4797 14.09.2019, 15:30 ZS BB HC Bylnice HC Francova Lhota 8:4
4798 21.09.2019, 13:15 ZS BB HC Francova Lhota AHC Bojkovice B 4:11
4807 28.09.2019, 12:00 ZS BB HC Francova Lhota HC Šumičtí Sokoli 4:7
4809 06.10.2019, 20:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Francova Lhota 3:11
4816 12.10.2019, 14:00 ZS BB HC Francova Lhota HC Všemina 4:3
4820 19.10.2019, 13:00 ZS BB HC Pozlovice HC Francova Lhota 6:7
4825 25.10.2019, 20:45 ZS BB HC Francova Lhota HC Bohuslavice n. Vláří 7:4
4831 02.11.2019, 13:45 ZS BB Buldogs Team HC Francova Lhota 3:9
4834 08.11.2019, 20:45 ZS BB NOaCO Team HC Francova Lhota 3:4
4842 16.11.2019, 15:30 ZS BB HC Francova Lhota HC Bylnice 3:17
4843 23.11.2019, 12:00 ZS BB AHC Bojkovice B HC Francova Lhota 2:9
4852 30.11.2019, 18:30 ZS BB HC Šumičtí Sokoli HC Francova Lhota 4:0
4854 08.12.2019, 21:30 ZS BB HC Francova Lhota HK Lavina Záriečie B 8:6
4861 15.12.2019, 19:45 ZS BB HC Všemina HC Francova Lhota 7:12
4865 21.12.2019, 12:00 ZS BB HC Francova Lhota HC Pozlovice 6:5 sn
4870 11.01.2020, 20:30 ZS BB HC Bohuslavice n. Vláří HC Francova Lhota 3:7
4876 17.01.2020, 22:30 ZS BB HC Francova Lhota Buldogs Team 5:10
4879 25.01.2020, 15:15 ZS BB HC Francova Lhota NOaCO Team 8:2
4887 13.03.2020, 20:15 ZS BB HC Bylnice HC Francova Lhota :
4888 14.02.2020, 22:30 ZS BB HC Francova Lhota AHC Bojkovice B 6:7
4897 07.03.2020, 19:00 ZS BB HC Francova Lhota HC Šumičtí Sokoli 6:7 sn
4899 29.02.2020, 13:15 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Francova Lhota 13:5
4906 16.02.2020, 19:45 ZS BB HC Francova Lhota HC Všemina 1:2 sn
4910 08.02.2020, 22:15 ZS BB HC Pozlovice HC Francova Lhota 1:5
4915 22.02.2020, 17:45 ZS BB HC Francova Lhota HC Bohuslavice n. Vláří 8:10
4921 01.02.2020, 11:45 ZS BB Buldogs Team HC Francova Lhota 2:4

Statistika

  • 2019 - 20 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Jaroš Mojmír102706002.70090010
2.Střídavý Start-485504806.880021014
3.Košut Josef76504209.290030004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Tomeček Michal201161722000
2.Bambuch Martin110101000
3.Bambuch Jozef410180000
4.Gajdošík Filip11347100000
5.Chmela Radek633600000
6.Juráň Pavel100000000
7.Kindl Roman103300000
8.Kindl Marek513460000
9.Kindl Zdeněk000000000
10.Kulíšek Richard st.18271441142151
11.Matůš Lukáš000000000
12.Mňačko Martin212320000
13.Naiser Jaromír7831180110
14.Novosad Karel311220000
15.Novosad Viktor000000000
16.Novosad Jaroslav131882660010
17.Psota Marek401140000
18.Ptáček Jiří832500010
19.Rösner Michal175222700020
20.Rošlapil Stanislav904440000
21.Šerý René2561218601000
22.Šuta Jakub25321951302040
23.Šuta Milan23459280000
24.Tkadlec Jiří1616740000
25.Šuta David24961560000
26.Střídavý Start-4711102180000
27.Mikoláš Jozef101071720011
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Kindl Marek39018030020001
2.Slováček Ivo1306030010000
3.Poruba Jakub1306030010000
4.Střídavý start31101803.670020001
5.Jaroš Mojmír97476058804.86025040241
6.31601805.330010002
7.Sába Marcel21301206.50010001
8.Střídavý Start-424159015306.2400810114
9.Jevtušenko Sergej1706070010000
10.Košut Josef22173013207.8600610213
11.Brlica František1806080000001
12.Kostka Milan1806080000001
13.1906090000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Šuta Jakub1361637924221299161
2.Rösner Michal1155681137125040
3.Naiser Jaromír897737114562162
4.Šerý René1295246981594150
5.Novosad Viktor45643195144150
6.Gajdošík Filip95383876560120
7.Ptáček Jiří6147237042340
8.Střídavý Start-430372865482200
9.Matůš Lukáš374321641004260
10.Psota Marek53212748341040
11.Skřipka Jaroslav47222648132041
12.Kulíšek Richard st.20281442143151
13.Rošlapil Stanislav1101724411580150
14.Surovec Daniel51231841102020
15.Novosad Karel31181533203100
16.Šuta Milan1171317301191010
17.Kindl Roman541019291101110
18.Chmela Radek3014142820000
19.Novosad Jaroslav131882660010
20.Mikoláš Jozef111181940011
21.Tomeček Michal211161722000
22.Šuta David26961580000
23.Juráň Pavel19671361000
24.Kindl Zdeněk257613300010
25.Hlavica David315813141010
26.Kindl Marek225712701000
27.Mňačko Martin38471181000
28.Bambuch Jozef8946101461010
29.xxx 57310123001
30.Tkadlec Jiří1716740000
31.Důbrava Tomáš204400000
32.Bambuch Martin321301000
33.Tulpa Tomáš130320000
34.530300010
35.Hrbáček Jiří102200000
36.Kostka Milan220200010
37.Biernát David1110141000
38.Poruba Jakub101100000
39.Juřica Michal310120000
40.Číž Martin200020000
41.Františák Martin000000000
42.Řezníček Josef000000000
43.Novosad Lukáš000000000
44.Skřipka Lukáš000000000
45.Krajča Vojtěch000000000
46.Juráň Radek000000000
47.Kovář Tomáš000000000
48.Chovanec Jan000000000
49.Skřipka Dominik000000000
vytvořeno ZK