úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

AHC Bojkovice B

Soutěž:2019 - 20 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:26 (9-0-0-3-14) 145:192 30

Soutěže

2019 - 20 VHL - C   |   2018 - 19 VHL - C   |   2017 - 18 VHL - D

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4788 06.09.2019, 20:45 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice B 10:5
4793 14.09.2019, 19:00 ZS BB AHC Bojkovice B HC Pozlovice 6:10
4798 21.09.2019, 13:15 ZS BB HC Francova Lhota AHC Bojkovice B 4:11
4803 29.09.2019, 19:45 ZS BB AHC Bojkovice B HC Bohuslavice n. Vláří 8:6
4808 04.10.2019, 22:30 ZS BB HC Šumičtí Sokoli AHC Bojkovice B 8:4
4813 06.12.2019, 22:30 ZS BB AHC Bojkovice B Buldogs Team 3:9
4818 19.10.2019, 18:15 ZS BB HK Lavina Záriečie B AHC Bojkovice B 4:8
4823 14.12.2019, 21:30 ZS BB AHC Bojkovice B NOaCO Team 6:3
4828 01.11.2019, 20:45 ZS BB HC Všemina AHC Bojkovice B 6:3
4833 09.11.2019, 20:15 ZS BB AHC Bojkovice B HC Bylnice 6:7 sn
4838 17.11.2019, 14:30 ZS BB HC Pozlovice AHC Bojkovice B 1:6
4843 23.11.2019, 12:00 ZS BB AHC Bojkovice B HC Francova Lhota 2:9
4848 01.12.2019, 21:30 ZS BB HC Bohuslavice n. Vláří AHC Bojkovice B 13:5
4853 08.12.2019, 19:45 ZS BB AHC Bojkovice B HC Šumičtí Sokoli 3:8
4858 04.01.2020, 13:00 ZS BB Buldogs Team AHC Bojkovice B 6:11
4863 21.12.2019, 17:15 ZS BB AHC Bojkovice B HK Lavina Záriečie B 6:10
4868 12.01.2020, 19:00 ZS BB NOaCO Team AHC Bojkovice B 6:5 sn
4873 18.01.2020, 17:30 ZS BB AHC Bojkovice B HC Všemina 6:8
4878 25.01.2020, 17:00 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice B 12:2
4883 14.03.2020, 18:30 ZS BB AHC Bojkovice B HC Pozlovice :
4888 14.02.2020, 22:30 ZS BB HC Francova Lhota AHC Bojkovice B 6:7
4893 07.03.2020, 17:15 ZS BB AHC Bojkovice B HC Bohuslavice n. Vláří 9:10 sn
4898 28.02.2020, 20:45 ZS BB HC Šumičtí Sokoli AHC Bojkovice B 9:4
4903 16.02.2020, 16:15 ZS BB AHC Bojkovice B Buldogs Team 4:13
4908 08.02.2020, 20:30 ZS BB HK Lavina Záriečie B AHC Bojkovice B 7:3
4913 22.02.2020, 12:30 ZS BB AHC Bojkovice B NOaCO Team 6:4
4918 02.02.2020, 11:00 ZS BB HC Všemina AHC Bojkovice B 3:6

Statistika

  • 2019 - 20 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Páral Filip25181015007.2400900214
2.Střídavý Start-331906090000010
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Dynka Jiří1000020000
2.Holík Karel1100000000
3.Husařík Svatopluk24347100000
4.Chovanec Libor23271744142020
5.Chovanec Zdeněk12971620010
6.Chvílíček Martin9549121000
7.Kúdela Marek000000000
8.Kuchař Marek187714241000
9.Lisoněk Lukáš000000000
10.Machara Petr000000000
11.Martinec Patrik743760000
12.Mikulášek Adam110101010
13.Mlček Tomáš203300000
14.Neveselý Jiří2431356643131
15.Ogrodník Vlastimil110100000
16.Popelka Dominik221320010
17.Salvet Ladislav000000000
18.Schäffer Pavel181521782010
19.Spáčil Zdeněk100000000
20.Šimoník Michal2417153261000
21.Tománek Jiří1650560000
22.Urbánek Filip000000000
23.Valenta Ivan1810414100000
24.Valter Lubomír1722480000
25.Střídavý Start-33621320000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-33315018050110011
2.Urbánek Josef85504806.880011006
3.Páral Filip65537039908.08001610345
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Neveselý Jiří405955114103142
2.Chovanec Libor42553186204020
3.Kuchař Marek62392766441030
4.Schäffer Pavel64361450492130
5.Gago Petr34272047142110
6.Šimoník Michal2621183961100
7.Chvílíček Martin37231235301011
8.Chovanec Zdeněk1915122780010
9.Martinec Patrik181282081000
10.Valter Lubomír5041115341000
11.Tománek Jiří4711415360000
12.Valenta Ivan1810414100000
13.Spáčil Zdeněk25771480000
14.Kúdela Marek17391220000
15.Dynka Jiří359312161000
16.Mlček Tomáš21459140000
17.Holík Karel53448120000
18.Raška Tomáš662820000
19.Mikulášek Adam1053842010
20.Ogrodník Vlastimil752741000
21.Husařík Svatopluk24347100000
22.Urbánek Filip1306600000
23.Popelka Dominik15246120010
24.Machara Petr722401000
25.Koželuha Martin330321000
26.Salvet Ladislav1110160000
27.Urbánek Josef000000000
28.Lisoněk Lukáš000000000
29.Jančařík Jan100000000
vytvořeno ZK