úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

AHC Bojkovice B

Soutěž:2019 - 20 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:23 (8-0-0-2-13) 126:169 26

Soutěže

2019 - 20 VHL - C   |   2018 - 19 VHL - C   |   2017 - 18 VHL - D

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4788 06.09.2019, 20:45 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice B 10:5
4793 14.09.2019, 19:00 ZS BB AHC Bojkovice B HC Pozlovice 6:10
4798 21.09.2019, 13:15 ZS BB HC Francova Lhota AHC Bojkovice B 4:11
4803 29.09.2019, 19:45 ZS BB AHC Bojkovice B HC Bohuslavice n. Vláří 8:6
4808 04.10.2019, 22:30 ZS BB HC Šumičtí Sokoli AHC Bojkovice B 8:4
4813 06.12.2019, 22:30 ZS BB AHC Bojkovice B Buldogs Team 3:9
4818 19.10.2019, 18:15 ZS BB HK Lavina Záriečie B AHC Bojkovice B 4:8
4823 14.12.2019, 21:30 ZS BB AHC Bojkovice B NOaCO Team 6:3
4828 01.11.2019, 20:45 ZS BB HC Všemina AHC Bojkovice B 6:3
4833 09.11.2019, 20:15 ZS BB AHC Bojkovice B HC Bylnice 6:7 sn
4838 17.11.2019, 14:30 ZS BB HC Pozlovice AHC Bojkovice B 1:6
4843 23.11.2019, 12:00 ZS BB AHC Bojkovice B HC Francova Lhota 2:9
4848 01.12.2019, 21:30 ZS BB HC Bohuslavice n. Vláří AHC Bojkovice B 13:5
4853 08.12.2019, 19:45 ZS BB AHC Bojkovice B HC Šumičtí Sokoli 3:8
4858 04.01.2020, 13:00 ZS BB Buldogs Team AHC Bojkovice B 6:11
4863 21.12.2019, 17:15 ZS BB AHC Bojkovice B HK Lavina Záriečie B 6:10
4868 12.01.2020, 19:00 ZS BB NOaCO Team AHC Bojkovice B 6:5 sn
4873 18.01.2020, 17:30 ZS BB AHC Bojkovice B HC Všemina 6:8
4878 25.01.2020, 17:00 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice B 12:2
4883 14.03.2020, 18:30 ZS BB AHC Bojkovice B HC Pozlovice :
4888 14.02.2020, 22:30 ZS BB HC Francova Lhota AHC Bojkovice B 6:7
4893 07.03.2020, 17:15 ZS BB AHC Bojkovice B HC Bohuslavice n. Vláří :
4898 28.02.2020, 20:45 ZS BB HC Šumičtí Sokoli AHC Bojkovice B :
4903 16.02.2020, 16:15 ZS BB AHC Bojkovice B Buldogs Team 4:13
4908 08.02.2020, 20:30 ZS BB HK Lavina Záriečie B AHC Bojkovice B 7:3
4913 22.02.2020, 12:30 ZS BB AHC Bojkovice B NOaCO Team :
4918 02.02.2020, 11:00 ZS BB HC Všemina AHC Bojkovice B 3:6

Statistika

  • 2019 - 20 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Páral Filip23168013807.300800213
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Dynka Jiří800020000
2.Holík Karel1000000000
3.Husařík Svatopluk21347100000
4.Chovanec Libor22271744122020
5.Chovanec Zdeněk11961520010
6.Chvílíček Martin722480000
7.Kúdela Marek000000000
8.Kuchař Marek167714221000
9.Lisoněk Lukáš000000000
10.Machara Petr000000000
11.Martinec Patrik623560000
12.Mikulášek Adam110101010
13.Mlček Tomáš101100000
14.Neveselý Jiří2126305642121
15.Ogrodník Vlastimil110100000
16.Popelka Dominik221320010
17.Salvet Ladislav000000000
18.Schäffer Pavel161311482010
19.Spáčil Zdeněk100000000
20.Šimoník Michal2113142760000
21.Tománek Jiří1440440000
22.Urbánek Filip000000000
23.Valenta Ivan179413100000
24.Valter Lubomír1521380000
25.Střídavý Start-33511200000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-3326012030110001
2.Urbánek Josef85504806.880011006
3.Páral Filip63524038708.12001510344
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Neveselý Jiří375450104102132
2.Chovanec Libor41553186184020
3.Kuchař Marek60392766421030
4.Schäffer Pavel62341347492130
5.Gago Petr34272047142110
6.Šimoník Michal2317173460100
7.Chvílíček Martin35201030260011
8.Chovanec Zdeněk1815112680010
9.Martinec Patrik171081881000
10.Valter Lubomír4841014341000
11.Tománek Jiří4510414340000
12.Spáčil Zdeněk25771480000
13.Valenta Ivan179413100000
14.Dynka Jiří339312161000
15.Kúdela Marek17391220000
16.Raška Tomáš662820000
17.Mikulášek Adam1053842010
18.Holík Karel52448120000
19.Husařík Svatopluk21347100000
20.Mlček Tomáš20437140000
21.Ogrodník Vlastimil752741000
22.Urbánek Filip1306600000
23.Popelka Dominik15246120010
24.Machara Petr722401000
25.Koželuha Martin330321000
26.Salvet Ladislav1110160000
27.Jančařík Jan100000000
28.Urbánek Josef000000000
29.Lisoněk Lukáš000000000
vytvořeno ZK