úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Sharks

Soutěž:2018 - 19 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:12 (9-1-0-1-1) 70:35 30

Soutěže

2018 - 19 VHL - C   |   2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
18-C004 27.10.2018, 10:00 ZS BB HC Sharks HC Bylnice 3:2
18-C005 15.09.2018, 20:30 ZS BB Buldogs Team HC Sharks 1:8
18-C011 23.09.2018, 16:15 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B 6:3
18-C032 30.09.2018, 18:00 ZS BB HC Šumičtí Sokoli HC Sharks 1:2
18-C041 06.10.2018, 22:00 ZS BB HC Sharks HC Bohuslavice n. Vláří 15:1
18-C052 13.10.2018, 17:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Sharks 5:6 sn
18-C057 19.10.2018, 20:45 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 6:7 sn
18-C072 08.09.2018, 15:15 ZS BB HC Všemina HC Sharks 4:6
18-C076 , HC Sharks HC Pozlovice :
18-C090 10.11.2018, 11:45 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 6:3
18-C093 16.11.2018, 22:30 ZS BB HC Sharks Buldogs Team 3:1
18-C106 24.11.2018, 19:30 ZS BB AHC Bojkovice B HC Sharks 2:7
18-C113 01.12.2018, 13:30 ZS BB HC Sharks HC Šumičtí Sokoli 5:2
18-C122 07.12.2018, 22:30 ZS BB HC Bohuslavice n. Vláří HC Sharks :
18-C133 15.12.2018, 12:30 ZS BB HC Sharks HK Lavina Záriečie B :
18-C138 , ZS BB NOaCO Team HC Sharks :
18-C153 , ZS BB HC Sharks HC Všemina :
18-C157 , HC Pozlovice HC Sharks :
18-C171 , ZS BB HC Sharks HC Bylnice :
18-C174 , ZS BB Buldogs Team HC Sharks :
18-C187 , ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B :
18-C194 , ZS BB HC Šumičtí Sokoli HC Sharks :
18-C203 , ZS BB HC Sharks HC Bohuslavice n. Vláří :
18-C214 , ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Sharks :
18-C219 , ZS BB HC Sharks NOaCO Team :
18-C234 , ZS BB HC Všemina HC Sharks :
18-C238 , HC Sharks HC Pozlovice :

Statistika

  • 2018 - 19 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Košař Michal510030020050000
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Kučera Ladislav445900000
2.Vlček Richard420220000
3.Svízela Jan220220100
4.Holík Stanislav ml.420220000
5.Macek Michal101100000
6.Polášek Roman440460000
7.Ševela Ondřej344821010
8.Babáček Ondřej444861010
9.Gerych Pavel412320000
10.Rosík Miroslav432540010
11.Langer Libor203300000
12.Gerža Marek000000000
13.Gorec Radomír323500100
14.Lamper Jan442600020
15.Temlík Lukáš100000000
16.Holík Stanislav st.200020000
17.Koller Daniel152700000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Babáček Ondřej24012020110001
2.Košař Michal29109018903.46001710110
3.Čuřík Petr1506050000001
4.Chlup Ondřej106706006.70130007
5.Střídavý start106706006.70011008
6.Plšek Lukáš1391078070031009
7.Střídavý Start-21535030070011012
8.Chupík Jaroslav38294022807.74011110026
9.Červenka Vlastimil sen.432024080000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Koller Daniel52472774262020
2.Prokeš Antonín34591069433162
3.Babáček Ondřej60363268781020
4.Kučera Ladislav33302151260020
5.Polášek Roman53331750285120
6.Vlček Richard65301343141120
7.Gorec Radomír7020214181101
8.Rosík Miroslav83182139562020
9.Langer Libor2920929121040
10.Holík Stanislav ml.43121224281001
11.Gerych Pavel76811191101020
12.Paták Karel2810919240000
13.Ševela Ondřej1781018101110
14.Lamper Jan12951460030
15.Slovák Martin26861401000
16.Hrabica Vlastimil32761380010
17.Valčík Josef15841240010
18.Svízela Jan365611450100
19.Sedlář Radek6641020011
20.Fojtů Albert12821040000
21.Gerža Marek24369100000
22.Hanzlík Jan1381960110
23.Maček Michal43729130000
24.Koncer Pavel462681730000
25.Tomek Michal443700021
26.Souček Petr861720200
27.Čuřík Petr1252700000
28.Laštovica Viktor541560010
29.Kráčala Roman332500000
30.Sovička Petr841500010
31.Kovařík Petr531420000
32.Mikšík Petr7314100100
33.Střídavý Start-214044260000
34.Smetánka Václav821300000
35.Skřipka Lukáš211240000
36.Smetánka Jindřich302200000
37.Malíček Petr411200000
38.Liška Michal311220000
39.Sýkora Ladislav311200000
40.Maňák Josef620261000
41.Krajča Vojtěch202200000
42.Houdek Daniel1002240000
43.Plšek Aleš320200100
44.Zvonek Miroslav220201000
45.210100000
46.Skřipka Jaroslav110100000
47.Holík Stanislav st.27101180010
48.Macek Michal101100000
49.Kubiš David301100000
50.Pertl Robert101100000
51.Januška Pavel401120000
52.Hnízdal Daniel101100000
53.Kostka Erik110100000
54.Temlík Lukáš100000000
55.Málek Jaroslav000000000
56.Kadlec Martin100020000
57.xxx 5000160000
58.Hlobil Aleš100000000
59.Chlup Ondřej600000000
60.Maliňák Erik000000000
61.Trusina Tomáš100000000
62.Hnízdal Michal100000000
vytvořeno ZK