úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Sharks

Soutěž:2018 - 19 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:27 (20-1-0-1-5) 168:97 63

Soutěže

2018 - 19 VHL - C   |   2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
18-C004 27.10.2018, 10:00 ZS BB HC Sharks HC Bylnice 3:2
18-C005 15.09.2018, 20:30 ZS BB Buldogs Team HC Sharks 1:8
18-C011 23.09.2018, 16:15 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B 6:3
18-C032 30.09.2018, 18:00 ZS BB HC Šumičtí Sokoli HC Sharks 1:2
18-C041 06.10.2018, 22:00 ZS BB HC Sharks HC Bohuslavice n. Vláří 15:1
18-C052 13.10.2018, 17:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Sharks 5:6 sn
18-C057 19.10.2018, 20:45 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 6:7 sn
18-C072 08.09.2018, 15:15 ZS BB HC Všemina HC Sharks 4:6
18-C076 22.12.2018, 12:15 ZS BB HC Sharks HC Pozlovice 11:3
18-C090 10.11.2018, 11:45 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 6:3
18-C093 16.11.2018, 22:30 ZS BB HC Sharks Buldogs Team 3:1
18-C106 24.11.2018, 19:30 ZS BB AHC Bojkovice B HC Sharks 2:7
18-C113 01.12.2018, 13:30 ZS BB HC Sharks HC Šumičtí Sokoli 5:2
18-C122 07.12.2018, 22:30 ZS BB HC Bohuslavice n. Vláří HC Sharks 5:7
18-C133 15.12.2018, 12:30 ZS BB HC Sharks HK Lavina Záriečie B 13:5
18-C138 06.01.2019, 20:45 ZS BB NOaCO Team HC Sharks 5:11
18-C153 19.01.2019, 14:00 ZS BB HC Sharks HC Všemina 6:2
18-C157 01.02.2019, 20:45 ZS BB HC Pozlovice HC Sharks 3:4
18-C171 27.01.2019, 19:45 ZS BB HC Sharks HC Bylnice 6:3
18-C174 23.03.2019, 10:45 ZS BB Buldogs Team HC Sharks 5:0
18-C187 16.02.2019, 22:30 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B 10:6
18-C194 17.03.2019, 20:45 ZS BB HC Šumičtí Sokoli HC Sharks 6:4
18-C203 02.03.2019, 18:30 ZS BB HC Sharks HC Bohuslavice n. Vláří 5:0
18-C214 10.02.2019, 18:15 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Sharks 4:3
18-C219 23.02.2019, 22:30 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 10:4
18-C234 10.03.2019, 16:15 ZS BB HC Všemina HC Sharks 6:8
18-C238 31.03.2019, 12:15 ZS BB HC Sharks HC Pozlovice 0:5

Statistika

  • 2018 - 19 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Košař Michal2381013803.5200181013
2.Střídavý Start-211606060010000
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Kučera Ladislav16181735160030
2.Vlček Richard171261862020
3.Svízela Jan9851320100
4.Holík Stanislav ml.18651180100
5.Macek Michal214500010
6.Polášek Roman113710100010
7.Ševela Ondřej10761341010
8.Babáček Ondřej18161430101020
9.Gerych Pavel214610120010
10.Rosík Miroslav196612120030
11.Langer Libor5731041010
12.Gerža Marek101100000
13.Gorec Radomír1712921122111
14.Lamper Jan1619143300120
15.Temlík Lukáš17781541000
16.Holík Stanislav st.300040000
17.Koller Daniel111692520000
18.Baďura Vítězslav815419301120
19.Červenka Tomáš563920000
20.Střídavý Start-21100000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Babáček Ondřej24012020110001
2.Košař Michal47180029703.64003020213
3.Čuřík Petr1506050000001
4.Chlup Ondřej106706006.70130007
5.Střídavý start106706006.70011008
6.Střídavý Start-2164103606.830021012
7.Plšek Lukáš1391078070031009
8.Chupík Jaroslav38294022807.74011110026
9.Červenka Vlastimil sen.432024080000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Koller Daniel62583492282020
2.Babáček Ondřej74484290821030
3.Kučera Ladislav45443377420050
4.Prokeš Antonín34591069433162
5.Vlček Richard78401959183140
6.Gorec Radomír84302757203112
7.Polášek Roman60322456325130
8.Rosík Miroslav98212546642040
9.Lamper Jan2424174160130
10.Langer Libor3227936162050
11.Holík Stanislav ml.57161733341101
12.Gerych Pavel931115261201030
13.Ševela Ondřej24111223121110
14.Svízela Jan43111122450100
15.Baďura Vítězslav815419301120
16.Paták Karel2810919240000
17.Temlík Lukáš17781541000
18.Slovák Martin26861401000
19.Hrabica Vlastimil32761380010
20.Valčík Josef15841240010
21.Sedlář Radek6641020011
22.Fojtů Albert12821040000
23.Gerža Marek253710100000
24.Hanzlík Jan1381960110
25.Červenka Tomáš563920000
26.Maček Michal43729130000
27.Koncer Pavel462681730000
28.Tomek Michal443700021
29.Souček Petr861720200
30.Čuřík Petr1252700000
31.Macek Michal214500010
32.Kráčala Roman332500000
33.Sovička Petr841500010
34.Laštovica Viktor541560010
35.Mikšík Petr7314100100
36.Střídavý Start-215044260000
37.Kovařík Petr531420000
38.Smetánka Václav821300000
39.Sýkora Ladislav311200000
40.Maňák Josef620261000
41.Krajča Vojtěch202200000
42.Houdek Daniel1002240000
43.Plšek Aleš320200100
44.Zvonek Miroslav220201000
45.Skřipka Lukáš211240000
46.Smetánka Jindřich302200000
47.Malíček Petr411200000
48.Liška Michal311220000
49.Kubiš David301100000
50.Pertl Robert101100000
51.Januška Pavel401120000
52.Hnízdal Daniel101100000
53.Kostka Erik110100000
54.210100000
55.Skřipka Jaroslav110100000
56.Holík Stanislav st.28101200010
57.Hlobil Aleš100000000
58.Chlup Ondřej600000000
59.Maliňák Erik000000000
60.Důbrava Tomáš100000000
61.Hnízdal Michal100000000
62.Málek Jaroslav000000000
63.Kadlec Martin100020000
64.xxx 5000160000
vytvořeno ZK