úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Francova Lhota

Soutěž:2016 - 17 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:18 (7-0-0-1-10) 92:96 22

Soutěže

2018 - 19 VHL - B   |   2017 - 18 VHL - C   |   2016 - 17 VHL - C   |   2015 - 16 VHL - C   |   2014 - 15 VHL - B   |   2014 - 15 A4 -    |   2014 - 15 D-3.-6.místo   |   2014 - 15 O UMÍSTĚNÍ   |   2013 - 14 VHL - D   |   2012 - 13 VHL - D   |   2011 - 12 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
3029 25.09.2016, 20:00 ZS BB HC Francova Lhota HK Lavina Záriečie 1:6
3163 10.09.2016, 10:15 ZS BB HC Tarantule HC Francova Lhota 2:7
3169 13.11.2016, 16:15 ZS BB HC Francova Lhota HC Hasiči Brumov 5:3
3174 30.09.2016, 19:00 ZS BB HC Bohuslavice n. Vláří HC Francova Lhota 4:5
3178 01.10.2016, 22:30 ZS BB HC Francova Lhota HK Slovenskí Vlci 6:10
3182 29.10.2016, 12:00 ZS BB HC Vlachovice HC Francova Lhota 6:5
3186 15.10.2016, 16:45 ZS BB HC Francova Lhota HC Rokytnice-Bojkovice 4:5 sn
3190 22.10.2016, 21:45 ZS BB HC Bílí Orli HC Francova Lhota 3:6
3196 30.10.2016, 19:45 ZS BB VHK Ploština HC Francova Lhota 3:9
3202 19.11.2016, 15:30 ZS BB HK Lavina Záriečie HC Francova Lhota 10:7
3208 26.11.2016, 22:00 ZS BB HC Francova Lhota HC Tarantule 5:0
3214 04.12.2016, 14:45 ZS BB HC Hasiči Brumov HC Francova Lhota 7:3
3219 11.12.2016, 19:45 ZS BB HC Francova Lhota HC Bohuslavice n. Vláří 3:6
3223 17.12.2016, 21:45 ZS BB HK Slovenskí Vlci HC Francova Lhota 7:3
3227 06.01.2017, 20:45 ZS BB HC Francova Lhota HC Vlachovice 2:5
3231 10.12.2016, 12:00 ZS BB HC Rokytnice-Bojkovice HC Francova Lhota 9:5
3235 13.01.2017, 20:45 ZS BB HC Francova Lhota HC Bílí Orli 4:6
3241 04.02.2017, 22:00 ZS BB HC Francova Lhota VHK Ploština 12:4

Statistika

  • 2016 - 17 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-41406040010000
2.Košut Josef42202405.50000013
3.Jaroš Mojmír127007205.830050007
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Střídavý Start-471241641100
2.Bambuch Jozef6123121010
3.Biernát David500000000
4.Chmela Radek624600000
5.Kindl Zdeněk9303160000
6.Kindl Roman9257100100
7.Mňačko Martin800000000
8.Naiser Jaromír131121380010
9.Novosad Viktor91762321000
10.Novosad Karel821360000
11.Rösner Michal151231503010
12.Šerý René157613121010
13.Šuta Jakub1211314241110
14.Šuta Milan1012360010
15.Gajdošík Filip11461020000
16.Psota Marek13088120000
17.Rošlapil Stanislav16246180000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Kindl Marek39018030020001
2.Slováček Ivo1306030010000
3.Poruba Jakub1306030010000
4.Střídavý start31101803.670020001
5.Jaroš Mojmír86440052205.06024140140
6.31601805.330010002
7.Sába Marcel21301206.50010001
8.Střídavý Start-416104010505.9400600010
9.Jevtušenko Sergej1706070010000
10.Košut Josef1410408407.430021029
11.Brlica František1806080000001
12.Kostka Milan1806080000001
13.1906090000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Šuta Jakub1101285918717879111
2.Rösner Michal975157108125020
3.Naiser Jaromír81673299482052
4.Novosad Viktor45643195144150
5.Šerý René103463480973150
6.Gajdošík Filip84353469460120
7.Matůš Lukáš374321641004260
8.Ptáček Jiří5144196342330
9.Skřipka Jaroslav47222648132041
10.Střídavý Start-423261844322200
11.Psota Marek47202444281040
12.Surovec Daniel51231841102020
13.Rošlapil Stanislav991720371540150
14.Novosad Karel28171431183100
15.Kindl Roman531016261101110
16.Chmela Radek2411112220000
17.Šuta Milan9291221871010
18.Juráň Pavel18671361000
19.Kindl Zdeněk257613300010
20.Hlavica David315813141010
21.xxx 57310123001
22.Bambuch Jozef843691381010
23.Mňačko Martin3635861000
24.Kindl Marek17448641000
25.Důbrava Tomáš204400000
26.530300010
27.Tulpa Tomáš130320000
28.Kostka Milan220200010
29.Hrbáček Jiří102200000
30.Bambuch Martin211200000
31.Poruba Jakub101100000
32.Biernát David1110141000
33.Juřica Michal310120000
34.Chovanec Jan000000000
35.Skřipka Dominik000000000
36.Číž Martin200020000
37.Františák Martin000000000
38.Řezníček Josef000000000
39.Novosad Lukáš000000000
40.Skřipka Lukáš000000000
41.Krajča Vojtěch000000000
42.Juráň Radek000000000
vytvořeno ZK