úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Francova Lhota

Soutěž:2016 - 17 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:18 (7-0-0-1-10) 92:96 22

Soutěže

2017 - 18 VHL - C   |   2016 - 17 VHL - C   |   2015 - 16 VHL - C   |   2014 - 15 VHL - B   |   2014 - 15 A4 -    |   2014 - 15 D-3.-6.místo   |   2014 - 15 O UMÍSTĚNÍ   |   2013 - 14 VHL - D   |   2012 - 13 VHL - D   |   2011 - 12 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
3029 25.09.2016, 20:00 ZS BB HC Francova Lhota HK Lavina Záriečie 1:6
3163 10.09.2016, 10:15 ZS BB HC Tarantule HC Francova Lhota 2:7
3169 13.11.2016, 16:15 ZS BB HC Francova Lhota HC Hasiči Brumov 5:3
3174 30.09.2016, 19:00 ZS BB HC Bohuslavice n. Vláří HC Francova Lhota 4:5
3178 01.10.2016, 22:30 ZS BB HC Francova Lhota HK Slovenskí Vlci 6:10
3182 29.10.2016, 12:00 ZS BB HC Vlachovice HC Francova Lhota 6:5
3186 15.10.2016, 16:45 ZS BB HC Francova Lhota HC Rokytnice-Bojkovice 4:5 sn
3190 22.10.2016, 21:45 ZS BB HC Bílí Orli HC Francova Lhota 3:6
3196 30.10.2016, 19:45 ZS BB VHK Ploština HC Francova Lhota 3:9
3202 19.11.2016, 15:30 ZS BB HK Lavina Záriečie HC Francova Lhota 10:7
3208 26.11.2016, 22:00 ZS BB HC Francova Lhota HC Tarantule 5:0
3214 04.12.2016, 14:45 ZS BB HC Hasiči Brumov HC Francova Lhota 7:3
3219 11.12.2016, 19:45 ZS BB HC Francova Lhota HC Bohuslavice n. Vláří 3:6
3223 17.12.2016, 21:45 ZS BB HK Slovenskí Vlci HC Francova Lhota 7:3
3227 06.01.2017, 20:45 ZS BB HC Francova Lhota HC Vlachovice 2:5
3231 10.12.2016, 12:00 ZS BB HC Rokytnice-Bojkovice HC Francova Lhota 9:5
3235 13.01.2017, 20:45 ZS BB HC Francova Lhota HC Bílí Orli 4:6
3241 04.02.2017, 22:00 ZS BB HC Francova Lhota VHK Ploština 12:4

Statistika

  • 2016 - 17 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-41406040010000
2.Košut Josef42202405.50000013
3.Jaroš Mojmír127007205.830050007
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Střídavý Start-471241641100
2.Bambuch Jozef6123121010
3.Biernát David500000000
4.Chmela Radek624600000
5.Kindl Zdeněk9303160000
6.Kindl Roman9257100100
7.Mňačko Martin800000000
8.Naiser Jaromír131121380010
9.Novosad Viktor91762321000
10.Novosad Karel821360000
11.Rösner Michal151231503010
12.Šerý René157613121010
13.Šuta Jakub1211314241110
14.Šuta Milan1012360010
15.Gajdošík Filip11461020000
16.Psota Marek13088120000
17.Rošlapil Stanislav16246180000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Kindl Marek39018030020001
2.Slováček Ivo1306030010000
3.Poruba Jakub1306030010000
4.Střídavý start31101803.670020001
5.Jaroš Mojmír75368045604.84013930132
6.31601805.330010002
7.Košut Josef42202405.50000013
8.Střídavý Start-484705704.950040004
9.Sába Marcel21301206.50010001
10.Jevtušenko Sergej1706070010000
11.Brlica František1806080000001
12.Kostka Milan1806080000001
13.1906090000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Šuta Jakub851124015212469111
2.Naiser Jaromír69562682402051
3.Rösner Michal7643378084020
4.Novosad Viktor2740216184140
5.Gajdošík Filip65322860340120
6.Ptáček Jiří3840165642330
7.Šerý René77302555622130
8.Matůš Lukáš30361753904260
9.Skřipka Jaroslav47222648132041
10.Surovec Daniel51231841102020
11.Rošlapil Stanislav801214261380130
12.Psota Marek3171522221020
13.Střídavý Start-41215722161100
14.Kindl Roman4381321981110
15.Chmela Radek13981700000
16.Šuta Milan718816461010
17.Novosad Karel188614141100
18.Hlavica David315813141010
19.Kindl Zdeněk237512300010
20.xxx 57310123001
21.Kindl Marek14448641000
22.Mňačko Martin3434761000
23.Bambuch Jozef66347881010
24.Trusina Tomáš204400000
25.Juráň Pavel613420000
26.530300010
27.Tulpa Tomáš st.130320000
28.Hrbáček Jiří102200000
29.Kostka Milan220200010
30.Poruba Jakub101100000
31.Biernát David1110141000
32.Juřica Michal310120000
33.Chovanec Jan000000000
34.Skřipka Dominik000000000
35.Číž Martin200020000
36.Františák Martin000000000
37.Řezníček Josef000000000
38.Bambuch Martin100000000
39.Novosad Lukáš000000000
40.Skřipka Lukáš000000000
41.Krajča Vojtěch000000000
42.Juráň Radek000000000
vytvořeno ZK