úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Tarantule

Soutěž:2013 - 14 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:28 (17-1-1-2-7) 143:85 41

Soutěže

2018 - 19 VHL - B   |   2017 - 18 VHL - C   |   2016 - 17 VHL - C   |   2015 - 16 VHL - C   |   2014 - 15 VHL - B   |   2014 - 15 A4 -    |   2014 - 15 Finále D -    |   2013 - 14 VHL - C   |   2012 - 13 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
1784 07.09.2013, 19:00 ZS BB HC Kostelec 2008 HC Tarantule 2:6
1789 15.09.2013, 16:45 ZS BB HC Tarantule HC Všemina 10:2
1793 20.09.2013, 20:45 ZS BB Tučňáci Horní Lideč HC Tarantule 2:6
1796 28.09.2013, 14:30 ZS BB HC Tarantule HC Bohuslavice n. Vláří 4:2
1802 31.08.2013, 21:00 ZS BB HC Bylnice HC Tarantule 2:6
1803 13.10.2013, 20:45 ZS BB HC Rokytnice HC Tarantule 3:2
1810 19.10.2013, 17:30 ZS BB HC Tarantule VHK Ploština 4:6
1812 27.10.2013, 12:00 ZS BB HC Tarantule HC Kostelec 2008 4:8
1817 02.11.2013, 14:00 ZS BB HC Všemina HC Tarantule 0:9
1821 08.11.2013, 22:30 ZS BB HC Tarantule Tučňáci Horní Lideč 4:3
1824 15.11.2013, 17:15 ZS BB HC Bohuslavice n. Vláří HC Tarantule 4:2
1830 23.11.2013, 19:10 ZS BB HC Tarantule HC Bylnice 7:3
1831 29.11.2013, 20:45 ZS BB HC Tarantule HC Rokytnice 6:3
1838 07.12.2013, 12:15 ZS BB VHK Ploština HC Tarantule 5:6
1840 15.12.2013, 13:45 ZS BB HC Kostelec 2008 HC Tarantule 2:7
1845 21.12.2013, 18:45 ZS BB HC Tarantule HC Všemina 9:1
1849 04.01.2014, 14:15 ZS BB Tučňáci Horní Lideč HC Tarantule 4:4
1852 12.01.2014, 15:30 ZS BB HC Tarantule HC Bohuslavice n. Vláří 1:5
1858 19.01.2014, 19:45 ZS BB HC Bylnice HC Tarantule 0:11
1859 24.01.2014, 17:15 ZS BB HC Rokytnice HC Tarantule 2:5
1866 02.02.2014, 21:15 ZS BB HC Tarantule VHK Ploština 3:0
2039 08.02.2014, 17:15 ZS BB HC Kostelec 2008 HC Tarantule 4:3
2044 15.02.2014, 17:00 ZS BB HC Tarantule HC Všemina 3:4 sn
2048 21.02.2014, 22:30 ZS BB Tučňáci Horní Lideč HC Tarantule 3:1
2051 14.03.2014, 20:45 ZS BB HC Tarantule HC Bohuslavice n. Vláří 5:4 sn
2057 08.03.2014, 13:30 ZS BB HC Bylnice HC Tarantule 7:6 sn
2058 15.03.2014, 20:50 ZS BB HC Rokytnice HC Tarantule 1:2
2065 22.03.2014, 20:45 ZS BB HC Tarantule VHK Ploština 7:3

Statistika

  • 2013 - 14 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Macek Stanislav2571015002.8403171007
2.Vaněk Václav31701805.670000021
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Juřica Martin22011260000
2.Novák Petr11729122020
3.Mikuška Pavel sen.22641040010
4.Olša Jiří23549341000
5.Vaněk Martin2411314122110
6.Novák David1833621000
7.Kolínek Jarolím502240000
8.Čech Filip20145240000
9.Cícha Dalibor310120000
10.Cícha Radek810100000
11.Kolínek Ondřej2010515201010
12.Šerý Josef15831101110
13.Novák Dominik178412401110
14.Fojtík Václav2210515202010
15.Holba Marek27211334122420
16.Šuráň Petr1816420442020
17.Novák Michal400000000
18.Surý František17831103020
19.116410163000
20.Fojtík Josef000000000
21.Mikuška Pavel jun.266915142000
22.Holba Lukáš ml.2515520164040
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Holba Jindřich1106010010000
2.Macek Stanislav54172032003.23063120021
3.Střídavý Start-52701203.50010001
4.Gavenda Jaroslav146408904.3100100004
5.Vaněk Václav42202405.50000022
6.Holba Josef56309034715.34002310131
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Holba Marek11491821731477792
2.Mikuška Pavel jun.91552580637080
3.Vaculík Ladislav533325581182111
4.Pacík Petr45391857223030
5.Novák Dominik493223551295231
6.Olša Jiří75341751922140
7.Fojtík Václav73272249724030
8.Vaněk Martin68291746563240
9.Pacík Jakub23271542120040
10.Holba Lukáš ml.49301040206040
11.Kolínek Ondřej38241337444020
12.Mikuška Pavel sen.72171936141110
13.Kvasnička Tomáš68131932100010
14.Jiřík Martin21191029100010
15.Surý František342442825030
16.Šuráň Petr25181028300130
17.Prekop Milan41101323521000
18.Čech Filip7961723460000
19.Šuráň Petr2218422462020
20.Novák David555914181000
21.Kolínek Tomáš14661220010
22.Cícha Radek221021200010
23.Šerý Josef15831101110
24.116410163000
25.Novák Petr148210162020
26.Hrnčiřík Zdeněk15549161000
27.Vilímek Bronislav415620000
28.Juřica Martin554261080000
29.Vaněk Tomáš432520000
30.Novák Michal2422421000
31.Zvonek Lukáš212320000
32.Střídavý Start-5412380000
33.Vaculík Petr921381000
34.Kolínek Jarolím502240000
35.Cícha Dalibor310120000
36.Tomeček Zdenek000000000
37.Fojtík Josef000000000
38.Holba Josef200000000
39.Novák Jaroslav000000000
40.xxx 200060000
41.Novák Pavel000000000
42.Šenkeřík Jan000000000
43.Holba Lukáš st.000000000
44.Střídavý start000000000
45.Kolínek Jaroslav000000000
46.Ditrich Josef000000000
47.Mana Robert400000000
vytvořeno ZK