úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Tarantule

Soutěž:2013 - 14 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:28 (17-1-1-2-7) 143:85 41

Soutěže

2019 - 20 VHL - B   |   2018 - 19 VHL - B   |   2017 - 18 VHL - C   |   2016 - 17 VHL - C   |   2015 - 16 VHL - C   |   2014 - 15 Finále D -    |   2014 - 15 VHL - B   |   2014 - 15 A4 -    |   2013 - 14 VHL - C   |   2012 - 13 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
1784 07.09.2013, 19:00 ZS BB HC Kostelec 2008 HC Tarantule 2:6
1789 15.09.2013, 16:45 ZS BB HC Tarantule HC Všemina 10:2
1793 20.09.2013, 20:45 ZS BB Tučňáci Horní Lideč HC Tarantule 2:6
1796 28.09.2013, 14:30 ZS BB HC Tarantule HC Bohuslavice n. Vláří 4:2
1802 31.08.2013, 21:00 ZS BB HC Bylnice HC Tarantule 2:6
1803 13.10.2013, 20:45 ZS BB HC Rokytnice HC Tarantule 3:2
1810 19.10.2013, 17:30 ZS BB HC Tarantule VHK Ploština 4:6
1812 27.10.2013, 12:00 ZS BB HC Tarantule HC Kostelec 2008 4:8
1817 02.11.2013, 14:00 ZS BB HC Všemina HC Tarantule 0:9
1821 08.11.2013, 22:30 ZS BB HC Tarantule Tučňáci Horní Lideč 4:3
1824 15.11.2013, 17:15 ZS BB HC Bohuslavice n. Vláří HC Tarantule 4:2
1830 23.11.2013, 19:10 ZS BB HC Tarantule HC Bylnice 7:3
1831 29.11.2013, 20:45 ZS BB HC Tarantule HC Rokytnice 6:3
1838 07.12.2013, 12:15 ZS BB VHK Ploština HC Tarantule 5:6
1840 15.12.2013, 13:45 ZS BB HC Kostelec 2008 HC Tarantule 2:7
1845 21.12.2013, 18:45 ZS BB HC Tarantule HC Všemina 9:1
1849 04.01.2014, 14:15 ZS BB Tučňáci Horní Lideč HC Tarantule 4:4
1852 12.01.2014, 15:30 ZS BB HC Tarantule HC Bohuslavice n. Vláří 1:5
1858 19.01.2014, 19:45 ZS BB HC Bylnice HC Tarantule 0:11
1859 24.01.2014, 17:15 ZS BB HC Rokytnice HC Tarantule 2:5
1866 02.02.2014, 21:15 ZS BB HC Tarantule VHK Ploština 3:0
2039 08.02.2014, 17:15 ZS BB HC Kostelec 2008 HC Tarantule 4:3
2044 15.02.2014, 17:00 ZS BB HC Tarantule HC Všemina 3:4 sn
2048 21.02.2014, 22:30 ZS BB Tučňáci Horní Lideč HC Tarantule 3:1
2051 14.03.2014, 20:45 ZS BB HC Tarantule HC Bohuslavice n. Vláří 5:4 sn
2057 08.03.2014, 13:30 ZS BB HC Bylnice HC Tarantule 7:6 sn
2058 15.03.2014, 20:50 ZS BB HC Rokytnice HC Tarantule 1:2
2065 22.03.2014, 20:45 ZS BB HC Tarantule VHK Ploština 7:3

Statistika

  • 2013 - 14 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Macek Stanislav2571015002.8403171007
2.Vaněk Václav31701805.670000021
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Juřica Martin22011260000
2.Novák Petr11729122020
3.Mikuška Pavel sen.22641040010
4.Olša Jiří23549341000
5.Vaněk Martin2411314122110
6.Novák David1833621000
7.Kolínek Jarolím502240000
8.Čech Filip20145240000
9.Cícha Dalibor310120000
10.Cícha Radek810100000
11.Kolínek Ondřej2010515201010
12.Šerý Josef15831101110
13.Novák Dominik178412401110
14.Fojtík Václav2210515202010
15.Holba Marek27211334122420
16.Šuráň Petr1816420442020
17.Novák Michal400000000
18.Surý František17831103020
19.116410163000
20.Fojtík Josef000000000
21.Mikuška Pavel jun.266915142000
22.Holba Lukáš ml.2515520164040
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Holba Jindřich1106010010000
2.Macek Stanislav54172032003.23063120021
3.Střídavý Start-52701203.50010001
4.Gavenda Jaroslav28135017304.6800210007
5.Vaněk Václav42202405.50000022
6.Holba Josef70389043115.41013110236
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Holba Marek147115115230165107112
2.Pacík Jakub5388381261853121
3.Pacík Petr768140121555270
4.Mikuška Pavel jun.11368351031068090
5.Fojtík Václav99353368905040
6.Vaněk Tomáš3139226184011
7.Vaněk Martin83352661584240
8.Vilímek Bronislav33253156161010
9.Vaculík Ladislav533124551182101
10.Novák Dominik493223551295231
11.Olša Jiří853617531002140
12.Mikuška Pavel sen.89212748221110
13.Jiřík Martin30271441100040
14.Holba Lukáš ml.49301040206040
15.Kvasnička Tomáš75162238202010
16.Kolínek Ondřej38241337444020
17.Čech Filip10292130461000
18.Surý František342442825030
19.Šuráň Petr25181028300130
20.Kolínek Tomáš409192860010
21.Prekop Milan43101525521000
22.Šuráň Petr2218422462020
23.Slabík Vlastimil139112080010
24.Kostka Erik1791120140120
25.Kostka Ladislav186915100010
26.Novák David555914181000
27.Cícha Radek221021200010
28.Šerý Josef15831101110
29.116410163000
30.Mana Robert40281080000
31.Novák Petr148210162020
32.Hrnčiřík Zdeněk15549161000
33.Střídavý Start-511358120000
34.Juřica Martin554261080000
35.Sucháček Radim414500000
36.Novák Michal2422421000
37.Vaculík Petr921381000
38.Kolínek Jarolím502240000
39.Cícha Dalibor310120000
40.Kolínek Jaroslav000000000
41.Ditrich Josef000000000
42.Tomeček Zdenek000000000
43.Fojtík Josef000000000
44.Holba Josef200000000
45.Novák Jaroslav000000000
46.xxx 200060000
47.000000000
48.Zvonek Lukáš300020000
49.Šenkeřík Jan000000000
50.Holba Lukáš st.000000000
51.Střídavý start000000000
vytvořeno ZK