úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

AHC Bojkovice A

Soutěž:2019 - 20 Valašská Hokejová Liga - B
Bilance týmu:22 (5-1-0-0-16) 102:174 17

Soutěže

2019 - 20 VHL - B   |   2018 - 19 VHL - B   |   2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4682 07.09.2019, 20:15 ZS BB HC Svatý Štěpán AHC Bojkovice A 11:10
4684 15.09.2019, 18:00 ZS BB AHC Bojkovice A Tučňáci Horní Lideč 4:9
4691 24.11.2019, 21:30 ZS BB Thirsty Team AHC Bojkovice A 15:9
4699 29.09.2019, 09:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Vlachovice 4:3 sn
4700 22.09.2019, 14:30 ZS BB HC Spartans AHC Bojkovice A 12:1
4706 05.10.2019, 12:30 ZS BB AHC Bojkovice A HC Klobucké Laviny 3:7
4709 12.10.2019, 17:30 ZS BB HC Tarantule Nedašov AHC Bojkovice A 8:4
4713 01.11.2019, 22:30 ZS BB AHC Bojkovice A HC Bílí Orli 4:5
4718 20.10.2019, 13:15 ZS BB AHC Bojkovice A HC Svatý Štěpán 5:13
4720 27.10.2019, 13:00 ZS BB Tučňáci Horní Lideč AHC Bojkovice A 8:7
4727 09.11.2019, 22:00 ZS BB AHC Bojkovice A Thirsty Team 4:16
4735 29.11.2019, 20:15 ZS BB HC Vlachovice AHC Bojkovice A 1:6
4736 07.12.2019, 17:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Spartans 2:11
4742 04.01.2020, 11:15 ZS BB HC Klobucké Laviny AHC Bojkovice A 2:4
4745 20.12.2019, 22:30 ZS BB AHC Bojkovice A HC Tarantule Nedašov 4:3
4749 27.12.2019, 22:30 ZS BB HC Bílí Orli AHC Bojkovice A 4:7
4754 11.01.2020, 11:45 ZS BB HC Svatý Štěpán AHC Bojkovice A 9:4
4756 18.01.2020, 15:45 ZS BB AHC Bojkovice A Tučňáci Horní Lideč 0:11
4763 26.01.2020, 19:45 ZS BB Thirsty Team AHC Bojkovice A 8:6
4771 29.02.2020, 20:15 ZS BB AHC Bojkovice A HC Vlachovice :
4772 , ZS BB HC Spartans AHC Bojkovice A :
4778 09.02.2020, 21:30 ZS BB AHC Bojkovice A HC Klobucké Laviny 7:2
4781 21.02.2020, 20:15 ZS BB HC Tarantule Nedašov AHC Bojkovice A 10:4
4785 01.02.2020, 16:30 ZS BB AHC Bojkovice A HC Bílí Orli 3:6

Statistika

  • 2019 - 20 Valašská Hokejová Liga - B
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Marek Leoš24012020011000
2.Jünger Tomáš1411008407.8600300011
3.Střídavý Start-14554030010.80010004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Martinec Roman1111112241010
2.Brhlík František151852322030
3.Dolina Michal12661240110
4.Dynka Petr22991881000
5.Gabrhel Miroslav912300000
6.Gago Petr822440010
7.Hela Vlastimil sen.1613460000
8.Hela Vlastimil jun.3000250000
9.Kadlec Martin110100000
10.Málek Robert000000000
11.Minarčík Tomáš20221133141100
12.Ondrušek Michal12991822000
13.Procházka Radim15055180000
14.Staník Jiří191592461100
15.Turčínek Tomáš16134160000
16.Valíček Michal1211240000
17.Valter Ivo20033120000
18.Střídavý Start-147516731000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Stružka Roman2373013203.3204122009
2.Stružka Radomír2701203.50020000
3.Marek Leoš71343043204.76013630131
4.Jünger Tomáš48308029106.35001420626
5.Kovář Petr1806080000001
6.Střídavý Start-1476504209.290020014
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Brhlík František131153602133463142
2.Ondrušek Michal121123761993850101
3.Minarčík Tomáš13712568193807472
4.Dynka Petr1529772169494190
5.Staník Jiří1388582167946351
6.Turčínek Tomáš1223834721523050
7.Hela Vlastimil sen.124264571703000
8.Juřeník Petr48442367123041
9.Dolina Michal120293564261160
10.Gabrhel Miroslav94352863282121
11.Procházka Radim1322127481201121
12.Lisoněk Lukáš5718254381120
13.Hela Vlastimil jun.49211334912011
14.Valíček Michal96101929320030
15.Valter Ivo9172027340000
16.Martinec Roman1111112241010
17.Kadlec Martin349615140000
18.Gago Petr822440010
19.Málek Robert110100000
20.xxx 100020000
21.Táborský Miroslav100000000
22.Střídavý start000000000
23.Hela Libor000000000
vytvořeno ZK