úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC ST

Soutěž:2016 - 17 Valašská Hokejová Liga - B
Bilance týmu:14 (8-1-0-0-5) 83:71 26

Soutěže

2017 - 18 VHL - B   |   2016 - 17 VHL - B

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
3020 04.09.2016, 09:00 ZS BB HC Drink Team HC ST 4:6
3092 , ZS BB HC ST AHC Raiders Lidečko :
3096 06.11.2016, 16:15 ZS BB HC Tuleni HC ST 4:5 sn
3104 01.10.2016, 13:45 ZS BB HC ST HC Gladiators Rablina 1:9
3109 09.10.2016, 14:30 ZS BB HC Bílí Vlci HC ST 8:9
3114 16.10.2016, 08:15 ZS BB HC ST Thirsty Team 9:4
3119 23.10.2016, 21:30 ZS BB HC Svatý Štěpán HC ST 3:9
3123 30.10.2016, 08:15 ZS BB HC ST HC Klobucké Laviny 1:3
3126 18.09.2016, 14:30 ZS BB HC ST HC Drink Team 4:2
3129 , ZS BB AHC Raiders Lidečko HC ST :
3132 19.11.2016, 20:45 ZS BB HC ST HC Tuleni 4:9
3140 04.12.2016, 16:30 ZS BB HC Gladiators Rablina HC ST 8:6
3145 11.12.2016, 18:00 ZS BB HC ST HC Bílí Vlci 5:6
3150 18.12.2016, 21:30 ZS BB Thirsty Team HC ST 4:10
3155 13.01.2017, 22:30 ZS BB HC ST HC Svatý Štěpán 7:2
3159 21.01.2017, 19:00 ZS BB HC Klobucké Laviny HC ST 5:7

Statistika

  • 2016 - 17 Valašská Hokejová Liga - B
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Satin Tomáš93905404.330051003
2.Střídavý Start-3153203006.40030002
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Machů Petr000000000
2.Barta Libor8011140000
3.Lysák František135510101010
4.Lysák Michal663900010
5.Mana Robert801140000
6.Strnka Prokop111192060010
7.Řepka Jiří731440000
8.Strnka Šimon000000000
9.Strnka Vojtěch jun.1314418104220
10.Strnka Vojtěch sen.1044880000
11.Střelec Pavel311200000
12.Machů Stanislav000000000
13.Častulík Jakub000000000
14.Fojtík Daniel9471122000
15.Pavlík Michal810120000
16.Holba Lukáš st.121592421120
17.Kostka Erik1112921120000
18.Střídavý Start-311142660010
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Satin Tomáš28143017704.85001240111
2.Střídavý Start-3195805406.440040005
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Holba Lukáš st.3131205162130
2.Strnka Prokop2126174360020
3.Lysák Michal2127154200011
4.Strnka Vojtěch jun.2529837164220
5.Kostka Erik1112921120000
6.Fojtík Daniel2110919102000
7.Lysák František2891019201020
8.Strnka Vojtěch sen.2410919120000
9.Barta Libor29628360010
10.Mana Robert28077120000
11.Machů Petr1614540000
12.Řepka Jiří731440000
13.Strnka Šimon512300000
14.Střelec Pavel612340000
15.Pavlík Michal911220000
16.Častulík Jakub000000000
17.Machů Stanislav000000000
18.Bublák Radim000000000
19.Chudárek Vlastimil000000000
vytvořeno ZK