úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Brumov-Bylnice

Soutěž:2018 - 19 Valašská Hokejová Liga - A
Bilance týmu:24 (11-0-2-0-11) 153:161 35

Soutěže

2019 - 20 VHL - A   |   2018 - 19 VHL - A   |   2017 - 18 VHL - A   |   2016 - 17 VHL - A   |   2015 - 16 VHL - A   |   2014 - 15 VHL - A   |   2014 - 15 A1 -    |   2014 - 15 A-3.-6.místo   |   2014 - 15 O UMÍSTĚNÍ   |   2013 - 14 VHL - A   |   2012 - 13 VHL - A

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
18-A001 07.09.2018, 20:45 ZS BB HC Brumov-Bylnice HC Vrbětice 7:3
18-A010 15.09.2018, 10:00 ZS BB HC Brumov-Bylnice HC Slavičín 6:13
18-A012 22.09.2018, 18:15 ZS BB HK Medvedi Púchov HC Brumov-Bylnice 13:5
2018-A01 28.12.2018, 20:00 ZS BB HC Brumov-Bylnice HC LiPo Flames 1:1
2018-A02 07.10.2018, 21:30 ZS BB HC Drink Team HC Brumov-Bylnice 6:8
2018-A02 12.10.2018, 22:30 ZS BB HC Brumov-Bylnice HK Slovenskí Vlci 11:7
2018-A03 20.10.2018, 18:15 ZS BB HC Klobucké Laviny HC Brumov-Bylnice 4:7
2018-A03 26.10.2018, 22:30 ZS BB HC Brumov-Bylnice HC Tuleni 9:4
2018-A04 11.11.2018, 14:30 ZS BB HC Vrbětice HC Brumov-Bylnice 7:5
2018-A05 18.11.2018, 19:45 ZS BB HC Slavičín HC Brumov-Bylnice 12:4
2018-A05 23.11.2018, 20:45 ZS BB HC Brumov-Bylnice HK Medvedi Púchov 4:16
2018-A06 , ZS BB HC LiPo Flames HC Brumov-Bylnice 0:5
2018-A06 09.12.2018, 19:45 ZS BB HC Brumov-Bylnice HC Drink Team 4:6
2018-A07 16.12.2018, 17:15 ZS BB HK Slovenskí Vlci HC Brumov-Bylnice 13:8
2018-A07 12.01.2019, 17:15 ZS BB HC Brumov-Bylnice HC Klobucké Laviny 11:6
2018-A08 , ZS BB HC Tuleni HC Brumov-Bylnice 0:0
2018-A09 26.01.2019, 19:00 ZS BB HC Brumov-Bylnice HC Vrbětice 10:4
2018-A10 24.03.2019, 19:45 ZS BB HC Brumov-Bylnice HC Slavičín 9:5
2018-A10 17.02.2019, 19:45 ZS BB HK Medvedi Púchov HC Brumov-Bylnice 5:3
2018-A10 18.01.2019, 22:30 ZS BB HC Brumov-Bylnice HC LiPo Flames 14:5
2018-A11 30.11.2018, 20:45 ZS BB HC Drink Team HC Brumov-Bylnice 8:4
2018-A11 08.02.2019, 20:45 ZS BB HC Brumov-Bylnice HK Slovenskí Vlci 2:9
2018-A12 23.02.2019, 19:00 ZS BB HC Klobucké Laviny HC Brumov-Bylnice 9:5
2018-A12 10.03.2019, 21:30 ZS BB HC Brumov-Bylnice HC Tuleni 11:5

Statistika

  • 2018 - 19 Valašská Hokejová Liga - A
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-221510109006.730080007
2.Satin Tomáš65503609.170020004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Vaněk Jaroslav jun.1216183440010
2.Tulpa Tomáš2471120010
3.Bařinka Zdeněk1210132321000
4.Holba Lukáš st.2116173340000
5.Kostka Ladislav13371040010
6.Bednář Michal157411120000
7.Bačo Tomáš1620828121010
8.Střídavý Start-22215463117164140
9.Vaněk Jan9134121010
10.Dekleva Alois125172240200
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.000000000000
2.1306030010000
3.Margorin Boris26012030120000
4.140902.670010000
5.Kučera Petr1406040000001
6.Valigura Tomáš1406040010000
7.Bůbela Jaroslav26133014705.4303200006
8.Bublák Tomáš21101205.50010001
9.Střídavý start21101205.50010010
10.Střídavý Start-2217113010206.6500100007
11.Satin Tomáš57392035706.59003310221
12.Jevtušenko Sergej53603306.550040010
13.86305107.410051002
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Střídavý Start-225317218235410372162
2.Vaněk Jakub621541052598192121
3.Vaněk Jaroslav jun.646469133363130
4.Dekleva Alois644773120463240
5.Bačo Tomáš71683098385050
6.Madigar Josef226233951010051
7.Slezák Tomáš19591877203081
8.Tulpa Tomáš43422971161110
9.Pažítka Milan23352964144520
10.Střídavý start17313263360030
11.Gusev Denis1425315622420
12.Bednář Michal81272451342000
13.Vaněk Jaroslav-sen.47122941220030
14.Holba Lukáš st.2820204080000
15.Vaněk Jan37131629282020
16.Imeri Ante2114152920010
17.Lysák Tomáš27121224120000
18.Lysák Lukáš91952401230
19.71492322010
20.Bařinka Zdeněk1510132321000
21.Jurenka Peter18121022101040
22.Kostka Ladislav2681220120010
23.Poláček Dominik191552082011
24.101061640000
25.Bublák Radim6771440000
26.Plachtovič Jiří7841240000
27.Janáč Miroslav11651160000
28.Puliš Branislav13651121010
29.Dekleva Tomáš462820000
30.353800000
31.Nystedt Garrett134700000
32.Lukaštík Libor13257240000
33.Řepka Radim560600000
34.Důbrava Tomáš324600000
35.340420000
36.Záhorovský Martin413420000
37.Častulík Tadeáš413420000
38.Šudoma Ondřej103300000
39.203340000
40.Chovanec Ondřej121320000
41.Častulík Jakub330300000
42.Chudárek Vlastimil120200000
43.HCBBSS dorostenci211240000
44.Jakubík 102200000
45.Vilímek Bronislav311200000
46.Bachánek Aleš820200000
47.101100000
48.Mikoviny Adam101100000
49.Pacík Petr110100000
50.Charvát Pavel801160000
51.100000000
52.000000000
53.Čapka Ivan000000000
54.Belica Michal000000000
55.Machala Tomáš000000000
56.Trenčanský František000000000
57.Kulíšek Josef100000000
58.Mika Miroslav000000000
59.Vraník Martin000000000
60.Malota Filip000000000
61.Kostka František000000000
62.Novák Martin000000000
63.Divoš Michal000000000
64.Čejka Jan000000000
65.Adámek Ondřej000000000
66.Blanař Michal000000000
67.100000000
68.Gucu Vladislav000000000
69.100000000
70.Uharček Marián000000000
vytvořeno ZK